ENNIO MORRICONE | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA >>  ENNIO MORRICONE

ENNIO MORRICONE

ENNIO MORRICONE

Klienti, ktorí majú záujem o VIP recepciu si ju môžu dokúpiť alebo zakúpiť len prostredníctvom mailu: objednavky@ticketportal.sk
Je potrebné zaslať e-mail a uviesť svoje rezervačné číslo, číslo predaja alebo sektor/rad/miesto.
Vip recepciu si môžu dokúpiť alebo zakúpiť len klienti, ktorí si už zakúpili alebo plánujú zakúpiť vstupenky z I. alebo II. cenovej kategórie.

Popis/Description:
Melódia fúkacej harmoniky z filmu Vtedy na Západe vyvoláva „husiu kožu“ ešte aj dnes.
Za týmto neuveriteľným pocitom stojí osemdesiatpäťročný Talian Ennio Morricone, ktorému sa klaňajú najväčšie hviezdy Hollywoodu, ako aj špičky európskej kinematografie.

Ennio Morricone zložil hudbu k viac ako 500 filmom. Spolupracoval s najlepšími svetovými režisérmi, ako je Sergio Leone, Pier Paolo Pasolini, Bernardo Bertolucci, Brian De Palma, Roman Polanski, Warren Beatty, Pedro Almodóvar, Quentin Tarantino.

Ennio Morricone dostal desiatky ocenení za svoju filmovú hudbu a bol 5 krát nominovaný na Oscara. Toho dostal v roku 2007 za celoživotné dielo a odovzdával mu ho herec Clint Eastwood, ktorý hrával drsných chlapíkov práve v najznámejších spaghetti westernoch.

Na exkluzívnom koncerte v SLOVNAFT Arene v Bratislave zaznejú všetky filmové hity od tých zo spaghetti westernov, až po jeho najnovšie skladby. Celý koncert bude dirigovať legendárny filmový skladateľ Ennio Morricone osobne. Diváci sa môžu tešiť na nádherný hudobný zážitok.

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children:
Bez nároku na zľavy.

Klient si môže so sebou priniesť:
Kukátko a ďalekohlad
Fotoaparát (malý kompakt)

Klient si nemôže so sebou priniesť:
Kameru

Bookmark and Share
Zdieľať