THE BLESSED BEAT | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA >>  THE BLESSED BEAT

THE BLESSED BEAT

THE BLESSED BEAT

Dátum/Date: 12.11.2016 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom
 

Popis/Description:
Hudba The Blessed Beat absorbuje a odráža komplex hudobných nálad (jazz, elektronickú a improvizovanú hudbu). Zachováva individualizmus a vysoko kvalitné remeselné spracovanie, ktoré sa rozprestiera v hudobnej tvorivosti a žánrovej pestrosti. Skupina je zložená z troch umelcov mladej generácie, ktorí spolupracovali s hudobníkmi ako Pat Mastelotto z King Crimson, Eivind Aarset, Bjorn Charles Dreyer, Berserk Band, Gergo Borlai, Lenka Dusilová, Tadeusz Sudnik, Tomasso Colliva, Stefano Battaglia. David a Paolo sú členmi nového projektu bubeníka King Crimson s názvom KOMARA . Projekt KOMARA bol vysoko hodnotený v magazínoch na celom svete. Písal o ňom aj Robert Fripp a skupina Tool, ktorej gitarista Adam Jones pripravil obal k albumu.

Slovenský gitarista a skladateľ David Kollar vydala deväť žánrovo rozsiahlych albumov, pripravil hudbu pre viac ako 18 filmov a pracoval na mnohých multimediálnych projektoch ako Artrance, Debris Company alebo SpitFire Company. Jeho posledná sólo nahrávka, 2013'sThe Son sa zaradila do Top nahrávok roka v Guitar Moderne magazíne v USA, Francúzskom A Decovrir Absolument, server Doba.sk zaradil album do 30 najlepších nahrávok ČeskoSlovenskaa získal nomináciu na Rádio Head awards. Vďaka nomináciam odohral v roku 2014 turné v USA.

Trubkár Paolo Raineri pracuje a tvorí s nástrojom v reálnom čase.Vytvára éterické zvuky a kombinuje ich s klasickým hraním a sound processingom. Tento talianský hudobník kombinuje škandinávske nujazzové vplyvy s psychadelickým rockom, experimentálnymi a voľnými improvizáciami vo svojom ocenenom projekte Junkfood 4TET.

Simone Cavina, taliansky bubeník, ktorý kvôli svojej všestrannosti hrá v mnohých a rôznych hudobných projektoch od radikálnej improvizácie, avant rocku, cez jazz, funky až po písanie piesní. Jeho hudobný výskum ho vedie cez elektroakustickú a elektronickú hudbu, čo mu umožnilo rozšíriť svoju hudobnú inšpiráciu a jeho štýl bubnovania v nových teritóriách.

Line up:
David Kollar - gitara
Simone Cavina - bicie, elektronika
Paolo Raineri - trúbka

Vstupné/Entry: 8,00 EUR 
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Potrebná rezervácia stola na telefónnom čísle 0902 608 912 alebo na maili info@bluenote.sk

Bookmark and Share
Zdieľať