COMEDY TALK SHOW F(L)ÓÓR | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA >>  COMEDY TALK SHOW F(L)ÓÓR

COMEDY TALK SHOW F(L)ÓÓR

COMEDY TALK SHOW F(L)ÓÓR

Dátum/Date: 17.01.2017 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Gorila.sk Urban Space, Námestie SNP 30, Bratislava

Popis/Description: 

Darčeky rozdané, Nový rok oslávený, tak prečo si nepripiť ešte aj na F(L)ÓÓRe, ktorý samozrejme pokračuje aj v roku 2017. 18-te vydanie bude v znamení chytrých, krásnych, talentovaných žien. A my máme z toho radosť. No, veď posúďte sami: 

Hostia

Gabriela Marcinková je niekoľkonásobná majsterka Slovenska v behu cez prekážky. Pre problémy s chrbticou však kariéru športovkyne ukončila a vrhla sa na herectvo. Dnes patrí medzi najobsadzovanejšie herečky u nás ale aj u susedov v Česku. Hrá v divadle, v seriáloch i filmoch. Gabiku dokonca objavil už aj Hollywood. 

Petra Toth je umelkyňa, ktorej šperky nosia snáď všetky slovenské celebrity. Jej poznávacím znamením, okrem čiernych očí je ľudový motív. Jej šperky sú nápadité, originálne, ale zároveň veľmi nositeľné. Najnovšie jej návrhy vidno na pančuchách známej slovenskej značky Bepon. 

Peter Cmorik oslavuje 10 rokov na slovenskej scéne populárnej. Potom, ako vyhral Superstar sa naplno vrhol do muziky a ako jeden z mála víťazov talentových šou aj uspel. 

Diana Fabiánová je uznávaná dokumentaristka. V očiach verejnosti najviac zarezonoval film o ženskom cykle. Najnovšie však robí aj niečo iné. S obrovskou odozvou organizuje party pre nezadaných. Aj vďaka nej možno Slovensko nevymrie. 

Dano Čistý je stand up komik, ktorý pôsobí na pódiu, ako spomalený film. Zdanie však klame, jeho vtipy sú chytré, trefné, často až trojzmyselné.


Viac info na: FB udalosť

Vstupné/Entry: 10,00 EUR / voľné sedenie
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Bookmark and Share
Zdieľať