Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.E | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA >>  Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.E

Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.E

Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.E

M.I.N.E
Po 15tich rokoch koncertovania s kapelou Camouflage po celom svete, sa Jochen Schmalbach, Marcus Meyn a Volker Hinkel rozhodli že nastal pre nich čas vytvoriť vlastný projekt.

Nechceli nestaviť žiadne hranice pri tvorbe hudby, projekt by mal podporovať všetko čo každý z nich do teraz vytvoril. Takže budete mať zmes minulosti, prítomnosti a budúcnosti, elektronická hudba sa stretne s oasis, minimalizmus mixnutý epickými pesnićkami, Kraftwerk v kombinácii s Sex Pistols.
Ak chcete mať celú skupinu uzavretú, Jacob Nebel bol posledný ktorý sa ku skupine M.I.N.E. pripojil so svojou muzikálnosťou a skúsenosťami. V M.I.N.E. mohli začať písať nové piesne.
Výsledkom je mix dark elektroniky spolu s gitarou, elektro wave, goth, pop a punk.

Aký je význam názvu M.I.N.E.? Názov je odvodený s mena speváka Marcusa Meyna ale tiež zjednotil hudobnú štvoricu geniálnych hudobníkov aby mohli začať svoje hudobné dobrodružstvo.

M.I.N.E tento rok pripravuje svoj debutový album a pri tejto príležitosti pripravuje koncerty po celej europe. Česko a Slovensko majú chalani veľmi radi a preto nemohli vynechať koncerty v týchto krajinách. Máte sa na ćo tešiť koncerty budú veľmi živé a nabité energiou: nebudú chýbať ani osvedčené hity od Camouflage ale vo verziách aké určite nepoznáte.

Po koncertoch OCEÁN a M.I.N.E bude veľká After Párty.

Vstupné/Entry: Plocha od 18,00 EUR
Balkón 25,00 EUR (Samostatný vchod, sedenie, vlastný bar a fajciareň)
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Bookmark and Share
Zdieľať