VICTOR WOOTEN TRIO | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA >>  VICTOR WOOTEN TRIO

VICTOR WOOTEN TRIO

VICTOR WOOTEN TRIO

Dátum/Date: 05.11.2016 o 19.00 h
Miesto konania/Place of event: Ateliér Babylon, Námestie SNP 14, Bratislava

Popis/Description:

VICTOR WOOTEN TRIO featuring Dennis Chambers & Bob Franceschini

Victor Lemonte Wooten je americký jazzfunkový skladateľ, producent, aranžér a multiinštrumentalista, ktorý bol za svoju tvorbu päťkrát odmenený cenou Grammy. Ako člen kapely Béla Fleck & The Flecktones získal ako basgitarista viac ocenení, ako ktorýkoľvek iný basák na svete. Ako jediný sa tiež viac ako raz stal Basgitaristom roka podľa časopisu Bass Player - tento titul mu bol udelený dokonca trikrát.
Ako dvojročného Victora brat zaúčal do techniky hry na basu, a keď mal šesť, spolu s bratmi hral ako predskokan na koncertnej šnúre Curtisa Mayfielda. Neskôr svoje zručnosti zlepšoval pod dohľadom Stanleyho Clarka, Larryho Grahama i Bootsyho Collinsa.
So Steveom Bailym založil "Bass Extremes" a vydali skvelú inštruktážnu knihu a CDčka pre basgitaristov. Prvý Victorov sólový album A Show of Hands bol vyhlásený za jednu z najvýznamnejších basových nahrávok vôbec.
Victor Wooten pokračuje v produkovaní skvelých albumov – či už v spoluprácach so špičkovými hudobníkmi alebo sólovo, a intenzívne sa venuje svojej veľkej vášni: šíreniu posolstva hry na basgitaru prostedníctvom kurzov a seminárov.
V novembri príde do Bratislavy s novým triom, ktoré vytvoril spolu s Denisom Chambersom na bicie a Bobom Franceschinim na saxofóne.

 

Vstupné/Entry:

Plocha státie: 19 € (Cena sa bude zvyšovať!)
Balkón sedenie: 35 €

Zľavy/Discounts: Vozíčkari 9 €

Ďalšie koncerty CITY SOUNDS.

Bookmark and Share
Zdieľať