KANDRÁČOVCI a hostia - 2020

KANDRÁČOVCI a hostia - 2020

Dátum: 18. júla - 31. augusta 2020
Miesto: Detva, Zuberec, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Myjava

Vstupenky

Piatok
21
Aug 2020
20:00

Popis


04.07.2020 20:00, Amfiteáter Prešov
hostia: Monika Kandráčová, Marianna Železná
Vstupenky je možné zakúpiť iba formou HOMEticket!

18.07.2020 20:00, Amfiteáter Detva
hostia: Monika Kandráčová, Martina Ťasková Kanošová – rodáčka z Pohorelej, finalistka show Zem spieva
Vstupenky je možné zakúpiť iba formou HOMEticket!

01.08.2020 20:00, Amfiteáter Zuberec
hostia: Monika Kandráčová, Martina Ťasková Kanošová – rodáčka z Pohorelej, finalistka show Zem spieva
Vstupenky je možné zakúpiť iba formou HOMEticket!

21.08.2020 20:00, Amfiteáter Banská Bystrica
PREDAJ MOŽNÝ AJ NA PREDAJNÝCH MIESTACH TICKETPORTAL.
hostia: Monika Kandráčová, 

22.08.2020 20:00, Amfiteáter Banská Štiavnica
hostia: Monika Kandráčová, Martina Ťasková Kanošová – rodáčka z Pohorelej, finalistka show Zem spieva
Vstupenky je možné zakúpiť iba formou HOMEticket!

31.08.2020 20:00, Amfiteáter Myjava
hostia: Monika Kandráčová, Marianna Železná
Vstupenky je možné zakúpiť iba formou HOMEticket!


Skupinu Kandráčovci založil v roku 2004 jej primáš Ondrej Kandráč. Členmi tohto zoskupenia sú bývalí muzikanti z rôznych folklórnych súborov. Hudobníci úzko spolupracujú s regionálnym vysielaním RTVS v Košiciach.

Kandráčovci vydali množstvo albumov. Tak napríklad s vydavateľstvom Slovak Radio Records to boli dva mimoriadne úspešné CD-nosiče – „A čija to chyža“ a „Sinu muj“ z 2004 a 2005 – teho roku. Neskôr k nim pribudli ďalšie cédečka.

V roku 2008 získali Kandráčovci ako prvá ľudová hudba na Slovensku naraz dve platinové platne za svoje premiérové CD už spomenutý titul – A čija to chyža a Sinu muj! Hneď o dva roky na to pridali ďalšie platinové CD za projekt Oj, zabava, ktorý sa stal ich prvým debutovým albumom.

I to svedčí o profesionálnych kvalitách týchto hudobníkov. Po titule Oj zabava prišiel v roku 2012 obzvlášť úspešný album Dva Duby. Práve k nemu sa viaže i mimoriadne obľúbený koncert, ktorý mohli vidieť diváci v rôznych kútoch Slovenska.

Na jeseň v roku 2014 skupina Kandráčovci absolvovala koncertnú šnúru pri oslave svojich desiatych narodenín a to vo veľkom štýle po veľkých športových halách v mestách Východného Slovenska, ktoré sa im podarilo vypredať! Pri tejto príležitosti vyšlo na jeseň CD – 10 rokov s vami, na ktorom sú ďalšie skladby z produkcie kapely. Zo spomínanej koncertnej šnúry pri príležitosti výročia skupiny vzniklo historicky prvé DVD&CD Kandráčovci – Galakoncert. Kapela si zahrala v sprievode orchestraJula Selčana, so Zborom sv. Cecílie, dua Farsa a predstavili speváckych hostí: Moniku Kandráčovú, Anku Poráčovú, Veroniku Šoltysovú Rabadovú a Terezu Mandzákovú s ktorými v súčasnosti spolupracujú.

V októbri roku 2016 vychádza Kandráčovcom ďalší album “Sokoly”, ktorý po štyroch rokoch nadviazal na úspešný album Dva duby. Prináša ďalšie skvelé hity ako: Šaľený východ, Na kostolnej veži, Nečakaj ma milá…

Koncert sa bude konať za sprísnených hygienických podmienok. Povinné bude prekrytie horných dýchacích ciest (rúško, šál a pod.), mimo konzumácie jedál a nápojov a pri vstupe a na toaletách bude rozmiestnená povinná dezinfekcia.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top