LADIES NIGHT U TEBA DOMA

LADIES NIGHT U TEBA DOMA

Miesto: U Vás doma
Adresa: Online, Online

Vstupenky

LADIES NIGHT U TEBA DOMA
ZÁZNAM z vystúpenia 24.4.2021
U Vás doma

Online

Popis

Milé dámy, verné fanynky pánskeho striptízu

Prešlo pár dní a my máme za sebou historicky prvú a veľmi úspešnú online Ladies Night, ktorú sledovalo vyše 500 žien z 3 krajín. Myslíme na Vás aj počas tohto zvláštneho obdobia a preto sme sa rozhodli potešiť Vaše oči, zmysly. Úplne inak. Pripravili sme si pre vás záznam z tejto virtuálnej Ladies Night, ktorú môžete sledovať kedykoľvek a kdekoľvek. Bolo to veľmi vzrušujúce a legendárne. Vyhraďte si čas len pre seba a sledujte Ladies Night priamo z obývačky pri dobrom vínku, Prossecu alebo len tak pri čajíku a my sa postaráme o to, aby ste mohli sledovať šteklivé vystúpenia zahraničných striptérov.. A nielen to. Pozriete si ich aj v zákulisí, ich prípravu a mnoho iného.

V čom je táto Ladies Night iná? Situácia nám síce nedovolí stretnúť sa osobne a Vás milé dámy vidieť v publiku, ale naši kameramani budú vysielať prípravu striptérov priamo zo šatne, ako sa natierajú, možno Vám aj niečo povedia do kamery :P Dámy, toto bude jednoducho iné, zaujímavé a vzrušujúce. Bude to nové, nepoznané, celé 2 hodiny. Nezmeškajte jedinečnú príležitosť byť s nami a pozrite si unikátny záznam z Ladies Night u teba doma. Bude to na veľmi profesionálnej úrovni s filmovým štábom a profesionálnymi striptérmi.

Na čo sa môžete tešiť:

  • Dobrý výhľad na pódium z každej strany z viacerých kamier, dokonca pohľad i do zákulisia
  • 50% zľava na prvý online dokument pánskeho striptízu v trvaní 2 hodiny / Za oponou
  • show nabitá akrobatickými kúskami, šarmom a eleganciou
  • moderátor Tom Kave
  • budete vidieť striptérov ešte bližšie ako ste zvyknuté

Najaktuálnejšie informácie na našich instagramových účtoch @dirtyy_boyzz_menstrip @tomkave_official @rrproduction.sk alebo FB: Dirtyy BoyzzTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top