POCTA JOHANOVI STRAUSSOVI s HILARIS

POCTA JOHANOVI STRAUSSOVI s HILARIS

Dátum: 4. júla 2021
Miesto: Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca, Bratislava
Adresa: Primaciálne nám.3, Bratislava

Vstupenky

Popis

POCTA JOHANOVI STRAUSSOVI s HILARIS CHAMBER ORCHESTRA

Oslávte spolu s Hilaris Chamber Orchestra narodeniny kráľa valčíkov – Johana Straussa! Prídite sa odreagovať a zabaviť v nedeľu 14.februára 2021 o 18:00 do krásnej Zrkadlovej siene Primaciálneho paláca v Bratislave pri nádherných melódiach viedenskej hudby dynastie Straussovcov a pripomenúť si 195.výročie narodenia Johana Straussa mladšieho. V podaní Hilaris Chamber Orchestra  pod vedením Alana Vizváryho  budú znieť na koncerte pod názvom POCTA JOHANOVI STRAUSSOVI slávne Straussove valčíky, polky, či galopy. Dynastia Straussovcov vo Viedni spolu vytvorila kultivovanú a vznešenú hudobnú zábavu. Ich valčíky, polky, štvorylky a galopy sú dodnes obdivované na celom svete vďaka mnohým generáciám hudobníkov viedenskej školy, ktorí ich interpretáciu doviedli do dokonalosti. K nim patrí aj huslista Alan Vizváry, ktorý oslávi koncom septembra taktiež svoje narodeniny . Je žiakom legendárneho koncertného majstra Viedenskej filharmónie Gerharta Hetzela a jeho dlhoročné účinkovanie na viedenských pódiách z neho robí zasväteného interpreta tejto hudby.Publikum bude zapojené do programu tancom, spevom a hraním na rôznych hudobných nástrojoch. Chceme ,aby ste v týchto náročných časoch pandémie nezabudli na úsmev a radosť z dobrej hudby. Tešíme sa na Vás ! 

Hilaris Chamber Orchestra získal vo februári 2020  zlatú medailu na celosvetovej súťaži VIENNA INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION .

Vstupenky v hodnote 15 eur sú k dispozícii v predpredaji  siete  Ticketportal. Na mieste hodinu pred koncertom budú vstupenky v hodnote 17 eur . Ďakujeme našim stálym mediálnym partnerom – portálu Moja kultúra, časopisu in.ba a Múzeu mesta Bratislavy za spoluprácu.

Viac info:
https://www.facebook.com/hilarischamberorchestra/
www.hilarisorchestra.comTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top