Queen Symphonic: Rock Band & Orchestra Experience

Queen Symphonic: Rock Band & Orchestra Experience

Dátum: 20. mája 2021
Miesto: Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
Adresa: Viedenská cesta 3-7, Bratislava

Vstupenky

Popis

Svetová show QUEEN symphonic•A Rock Band & Orchestra Experience•Bratislava kvôli pandémii koronavírusu a zákazu usporiadať hromadné podujatia opätovne nebude, máme však nový termín a to 20.5. 2021!‼️

Všetky vstupenky na pôvodný koncert, ktorý sa mal konať dňa 5. apríla 2020 a následne 29. októbra 2020 zostávajú v platnosti.
Ďakujeme za pochopenie. JVS Group

 

Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience je svetová show, ktorá pripomína tvorbu britskej skupiny Queen. Jedinečné spojenie symfonického orchestra a živej rockovej kapely zažijete v novom termíne 29. októbra 2020 v bratislavskej Incheba Expo Aréne.    

Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience vzdáva hold slávnym muzikantom a dáva fanúšikom možnosť vychutnať si ich obľúbené piesne v unikátnom spojení rockovej kapely s veľkým symfonickým orchestrom.

 

Nezabudnuteľnú atmosféru koncertu si nenechajte ujsť dňa 20. maja 2021 v Incheba Expo Bratislava.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top