SĽÚBILI SME SI LÁSKU alebo REVOLÚCIA V MANŽELSTVE

SĽÚBILI SME SI LÁSKU alebo REVOLÚCIA V MANŽELSTVE

Dátum: 11. marca. 2019
Miesto: LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava

Vstupenky

Popis

11.3. pon.

Sľúbili sme si lásku / alebo revolúcia v manželstve

19:00, cena: 10,-€

- Derniéra – posledné uvedenie!!!

- autorská komediálna hraJ( z našej vlastnej produkcie)

- autor: Marta Ferencová a kolektív

-námet: Michaela Doleželová a Jana Ryšánek Schmiedtová

- komédia nielen o mužoch a ženách, o túžbe, ale aj o živote. Pekná hra o štyroch ľuďoch. Ľuďoch, ktorí sa v postate snažia nájsť si cestu k rodinnému životu, láske a k hodnotám života. Dvaja bratia, ich dve manželky a spoločná túžba všetkých po dieťati.

Dva manželské páry – Valter so Sofiou a Juraj s Lenkou. Valter a Sofia sa romanticky spoznali pred 25 rokmi počas Nežnej revolúcie priamo na námestí. Následne žili svoj život, budovali kariéru a ani si neuvedomili ako ten čas letí, a že akosi popritom všetko pozabudli na plodenie detí a rozrastanie rodiny. Lenka, Jurajova manželka, je veľmi citlivá osoba a už dlhší čas sa spolu pokúšali o dieťa. Až sa im to podarilo. No nebolo a nie je to však také jednoduché a radostné ako by sa mohlo zdať. Juraj je Valterov mladší brat, ktorý bol vždy Valterovi vo všetkom podriadený. Príde však deň kedy Valter bude potrebovať pomoc svojho mladšieho brata. O akú netradičnú a neobvyklú pomoc pôjde? A prečo pozvali Valter so Sofiou k sebe domov na návštevu Juraja a Lenku? Čo všetko sa môže udiať počas jedného spoločného večera vo štvorici? Prečo oba páry niečo taja? Nechajte prekvapiť. Čaká na vás množstvo vtipných i ľudsky pekných dialógov, zaujímavých situácii, veľa gagov a  situačnej komiky ako aj citlivých pasáži na zamyslenie a zhodnotenie svojho doterajšieho života.

- Všetko s vtipným odľahčením a situačným humorom.Hra o vzťahoch a túžbach, ktoré môžu byť aj v živote hrami – ako divadlo. Výsledkom je zaujímavá, vtipná a hodnotná inscenácia.

Hudba: Branislav Biznár a Dušan Lančarič. Scéna, kostýmy: Marta Ferencová a kol. Produkcia: Ady Hajdu, Dušan Lančarič

Hrajú: Ady Hajdu, Michaela Čobejová, Lucia Hurajová/Kristína Greppelová a Lukáš Dóza

Réžia: Marta Ferencová                                                                                                                                                                               

(predstavenie je prístupné od 16r.)

Na mape

Top