ST. MARTINS THERME & LODGE

Dátum: Celodenná vstupenka dospelý
Miesto: ST. MARTINS THERME & LODGE Frauenkirchen

Vstupenky

ST. MARTINS THERME & LODGE
Celodenná vstupenka dospelý
ST. MARTINS THERME & LODGE
3-hodinová vstupenka dospelý

Popis

Chladné počasie a pomalý, ale istý príchod zimy sú Vašou pozvánkou do termálneho a saunoveho sveta v neďalekom St. Martins v rakúskom Burgenlande, vzdialenom iba 45 minút od Bratislavy. Príďte sa uvoľniť do príjemne teplej termálnej vody vo vnútorných a vonkajších bazénoch so sladkou a slanou vodou, s masážnymi lavicami a tryskami. Zohrejte sa v piatich rôznych saunách (fínske a parné), zažite saunové rituály, osviežte sa v zážitkových sprchách a napokon si vychutnajte pohodu vo whirpoole. Zaslúžený oddych nájdete na relaxačných lehátkach v oddychových zónach v saunovom a termálnom svete. V prípade, že Vás prekvapí hlad či smäd, reštaurácia v termálnych kúpeľoch alebo saunový bar je Vám plne k dispozícii s ponukou regionálnych špecialít, šalátov, snackov či sladkých prekvapení.

Oslávte Silvester v termálnom a saunovom svete St. Martins a zažite neopakovateľný večer plný hudby, jedla a zábavy, ale samozrejme termálnej vody a saunovania až do 2.00 hodiny ráno. Pripite si o polnoci s pohárom šampanského a vychutnajte si priamo z bazéna s teplou termálnou vodou pohľad na ohňostroj. Viac informácii na webstránke.

PLATNOSŤ POUKÁŽKY JE 3 MESIACE OD DÁTUMU ZAKÚPENIA.
Po dátume platnosti stráca táto poukážka platnosť. Poukážku nie je možné ani čiastočne vymeniť za hotovosť.
Hodnota poukážky musí byt vyčerpaná celá! Zmeny, textové a chyby tlače sú vyhradené!

Aktuálne informácie/News: www.stmartins.at
web stránka je aj v slovenskom jazyku.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top