ZEM BEZ MÁM

ZEM BEZ MÁM

Dátum: 27. júla - 28. augusta 2021
Miesto: Sýpka v PD Prievoz, Domové role 74, Bratislava
Adresa: Domové role 74, Bratislava

Vstupenky

Utorok
27
Júl 2021
19:30
Streda
28
Júl 2021
19:30
Štvrtok
29
Júl 2021
19:30
Sobota
31
Júl 2021
19:30
Streda
25
Aug 2021
19:30

Popis

 

Svetozár SPRUŠANSKÝ – Peter ZAGAR – Peter ULIČNÝ

Z E M   B E Z   M Á M

ZÁŽITKOVÝ VEČER PÚTAVÉHO DIVADLA, NETRADIČNEJ ŽIVEJ HUDBY a SKVELÝCH DOMÁCICH POCHÚŤOK

Divadelný príbeh na pomedzí melodramu a dramaticko – pocitovej férie. Príbeh lások, odohrávajúci sa uprostred leta, niekde na dedine alebo v malom meste. Príbeh o neľahkom dozrievaní a trpkých sklamaniach. O nedostatku a hľadaní lásky.

Tadeáš je na svet nahnevaný mladý muž. Jedného júlového rána sa objaví v rodičovskom dome u svojej nevlastnej sestry Anny. Práve ona je jeho jedinou náhradou za mamu, ktorú stratil. Pocit viny ho vťahuje do vlastného vnútra. Snaží sa bojovať s okolím, ale aj s neradostnou prítomnosťou. Neúspešne. Neberúc ohľad na spoločenské dôsledky či morálne konvencie, chce dokázať, že má právo dotknúť sa toho, čo mu náleží. Anna sníva o vlastnom šťastí a lepšej budúcnosti. Pritom uviazla v toxickom vzťahu s ďalším zo svojich partnerských omylov. Nedokáže čeliť emocionálnemu tlaku okolia. Tak, ako Tadeáš, aj ona potrebuje lásku. Tadeáš a Anna ju celý život hľadajú. Nevedia ju nájsť. A tak o lásku bojujú. 

Osamelí obývame pomyselnú zem bez mám. Žijeme v krajine bez lásky. Dokážeme ju niekomu inému ponúknuť? A naopak... Sme schopní ju prijať?

Inscenácia v netradičnom, pritom fascinujúcom priestore Sýpky bývalého Poľnohospodárskeho družstva Prievoz – Domové role 74. Dopravné spojenie: zastávka Čierny les autobusových liniek MHD č. 70, 87. Po vystúpení z autobusu (zastávka je na znamenie) treba prejsť cez cestu, zabočiť doprava, na konci ulice doľava, asi po 100 metroch je vľavo vchod do objektu Poľnohospodárskeho družstva Prievoz.

Nenechajte si utiecť príležitosť stráviť neopakovateľný večer nevšedného zážitku. Hudobného, hereckého, príbehového, inštrumentálneho a gastronomického.

Divadlo je divadlo – zážitok je však zážitok!

V cene vstupenky (25,- EUR) je zahrnuté aj občerstvenie miestnych gastronomických fajnšmekrov, či pohár kvalitného vína. 

 

text hry: Svetozár Sprušanský; hudba: Peter Zagar; texty piesní: Peter Uličný; vokálne naštudovanie a korepetície: Lenka Pauliková; výprava a réžia: Svetozár Sprušanský

hrajú a spievajú: Dávid Hartl, Andrea Sabová, Kamilé Čekauskaité (Litva) / Ivan Lendel (Ukrajina)     

bez zľavy (ani ZŤP)

Predstavenie je vhodné pre divákov od 15 rokov.  Prístup do hľadiska nie je bezbariérový!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top