Detail info
Close

SĽUK a JANA KIRSCHNER na festivale Tatra Flowers

SĽUK a JANA KIRSCHNER na festivale Tatra Flowers

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

15:00 - otvorenie areálu
16.00 - 17.00 - Vrbovskí Víťazi
17:30 - 19.00 - SĽUK
19:30 - 20:30 - JANA KIRSCHNER samostatný koncert obohatený o zapojenie SĽUKu

Vystúpenia JANY KIRSCHNER a súboru SĽUK v areáli doskočiska skokanských mostíkov na Štrbskom Plese sú súčasťou festivalu Tatra Flowers.
Tatra Flowers rozkvitnú počas 3 dní na 8 rôznych miestach Vysokých Tatier a spolu budete môcť zažiť 30 rôznych koncertov, vystúpení a filmových projekcií.
Jediný spoplatnený program festivalu sú práve vystúpenia SĽUKu a JANKY KIRSCHNER, ktorí vystúpia každý sólo so svojim programom.

Dôjde aj k ich zaujímavému spojeniu v niekoľkých piesňach Jany Kirschner, ktoré bude vytvorené iba pre sobotný deň festivalu Tatra Flowers.

Dovoľte nám pozvať vás v sobotu 2. septembra do Tatier slovami samotných umelcov.
JANA KIRSHNER
“Účinkovanie na Tatra Flowers je pre mňa naozaj vzácne.
Tatry su magickým miestom a inšpirovali ma k napísaniu mnohých mojich pesničiek. Pieseň "O hore a vtáčkovi”, často na koncertoch predstavujem ako Baladu o Štrbskom plese.
Tatry ma vždy lákali, no rovnako som sa pri nich citila maličká.
Často keď sem chodím myslím na Mašu Haľamovú, moju oblúbenú slovenskú poetku, ktorá v Tatrách prežila niekoľko desiatok rokov a jej tvroba bola vždy pre mňa veľkou motiváciou.
Teším sa aj na spojenie so SĽUKom, myslím, že nám to spolu pristane.
Prebúdza to vo mne niečo prirodzené, živocíšne, odvážne ale i vážne a napĺňa ma to radosťou aj hrdosťou a presne také su pre mňa aj Tatry.
Veľmi si vážim pozvanie do Tatier a verím, že zahráme koncert, ktorý s nami všetkými zostane ešte dlho po dohratí poslednej noty.
Aby som nezabudla, Tatra Flowers majú naozaj originálny a veľmi silný zoznam zapojených umelcov, ktorý ma okamžite presvedčil.
A vytvorili ho ľudia, ktorí milujú hudbu a Tatry, a to je pre mňa veľmi dôležité.
Teším sa na vás na Štrbskom Plese.” JK

SĽUK
„Slovenský ľudový umelecký kolektív počas svojej bohatej histórie zažil už všeličo. Ponuka na účinkovanie v tomto projekte nás však oslovila ako máločo iné.
SĽUK vystúpi na pódiu v areáli skokanských mostíkov na Štrbskom Plese s hudobno-tanečným programom “Krížom – krážom”.
Ľudové piesne a tance z viacerých regiónov Slovenska pohľadom mladej generácie tvorcov v strhujúcom naštudovaní profesionálnych tanečníkov, spevákov a muzikantov.
Predstaví sa vám spolu 35 umelcov, ktorí vám predvedú predstavenie plné energie, vtipu, krásnej hudby a vynikajúcich interpretačných výkonov.
Na tomto pódiu v sobotu vystúpi so svojím koncertom aj Janka Kirschner, a preto nebolo ďaleko k nápadu spojenia nášho a Jankinho umenia.
Spoluprácu sme si vyskúšali pri oslavách výročia RTVS a pre Tatra Flowers ju rozšírime a spolu s Janou Kirschner pripravíme zážitok, vytvorený špeciálne pre tento deň.
Ďakujeme za pozvanie a tešíme sa na vás.“
Maroš Červenák, riaditeľ umeleckej prevádzky SĽUK

Ak si zakúpite vstupenku na tento jedinečný zážitok, môžete si ho ešte zadarmo umocniť ďalšími vystúpeniami zaujímavých umelcov.
Všetky ostatné koncerty a vystúpenia festivalu budú totiž pre všetkých návštevníkov Tatier zadarmo.
Viac informácií o celom festivale Tatra Flowers nájdete tu!
Časť peňazí zo vstupného organizátori venujú TANAPu s cieľom pomôcť v oblasti vzdelávania detí, mládeže, aby sa vrátili trošku späť k prírode a pochopili jej dôležitosť.

Zľavy je možné uplatniť iba na predajných miestach siete Ticketportal po predložení príslušných dokladov:
- Deti do 2 rokov zadarmo všetky sektory - sektor 1 stoličky pod pódiom, deti do 2 rokov bez nároku na stoličku, sedenie na kolenách rodičov

- Deti do 100 cm zľava 50 % z ceny vstupenky do všetkých sektorov
- Deti nad 100 cm plná cena vstupenky do všetkých sektorov 
- ZŤP zľava 50 % 
- ZŤP doprovod zľava 50 % 
- Zona pre vozíčkárov v sektore 1 pred pódiom

Akcia 2+1: Pri kúpe 2 vstupeniek dostanete tretiu zadarmo! Akcia platí iba do SEKTORU 2 a SEKTORU 3 od 28.8.2017.

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top