Detail info
Close

Vážení susedia, zamykajte vchod

Divadlo GUnaGU
Vážení susedia, zamykajte vchod

Dátum: 28. augusta 2024
Miesto: Nádvorie Zichyho paláca, Ventúrska 9, Bratislava
Adresa: Ventúrska 9, Bratislava

Vstupenky

Streda
28
Aug 2024
20:30
Vážení susedia, zamykajte vchod

Popis podujatia

Divadlo GUnaGU

 

VÁŽENÍ SUSEDIA, ZAMYKAJTE VCHOD

 

Komédia o Bratislave.

 

Hra sa začína ako schôdza obyvateľov fiktívneho domu, v ktorom sa nikto nevie s nikým dohodnúť, čím sa stáva metaforou rozhádaného sveta. Smejeme sa na divných susedoch vediac, že žijú okolo nás (a sme to možno aj my).

Čierna komédia je sériou krátkych obrazov, ktoré s humorom a nadhľadom komentujú dnešnú Bratislavu. Čo sa stane, ak prehovoria sochy na uliciach? Čo by nám povedal Schöne Náci a čo Čumil? V ktorom byte najviac nadávajú na politiku? Pri akých smetiakoch sa schádzajú ženatí milenci, keď ujdú od svojich rodín? Kto je influencerka Slava? Cestoval udatný Odysseus v trolejbuse? Ako šarmantne zazvoniť susedom pod vami, že ste ich vytopili? A čo by ste si priali, ak by bol zajtra koniec sveta?

Čierna komédia o veciach, z ktorých sa je lepšie smiať, než si nad nimi zúfať, lebo aj tak s nimi nič nezmôžeme. Trojica hercov s veľkým nasadením predvedie smršť divadelných klipov o šialenej realite okolo nás.

 

Hrajú: Lucia Vráblicová, Viktor Horján, Romana Ondrejkovičová

Scéna a kostýmy: Silvia Makovická

Autor a réžia: Viliam Klimáček

 

Predstavenie trvá 70 minút bez prestávky.

Vstupné 18 euro


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Vážení susedia, zamykajte vchod
picture Vážení susedia, zamykajte vchod
picture Vážení susedia, zamykajte vchod
picture Vážení susedia, zamykajte vchod
picture Vážení susedia, zamykajte vchod
picture Vážení susedia, zamykajte vchod
picture Vážení susedia, zamykajte vchod

Na mape

google maps

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Vážení susedia, zamykajte vchod - 30.04.2024 o 19:30 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Vážení susedia, zamykajte vchod, ktoré sa malo konať dňa 30.04.2024 o 19:30 hod. v Divadlo GUnaGU, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 12.05.2024 o 19:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - Vážení susedia, zamykajte vchod - 06.10.2022 a 07.10.2022

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Vážení susedia, zamykajte vchod, ktoré sa malo konať dňa:

06.10.2022 o 19:30 hod. v Divadlo GUnaGU, jeZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 17.10.2022 o 19:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

07.10.2022 o 19:30 hod. v Divadlo GUnaGU, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 20.10.2022 o 19:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 7.10.2022!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to najneskôr do 7.10.2022 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 7.10.2022 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 7.10.2022 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 7.10.2022 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Oznam organizátora:

Vážení diváci, premiéra novej komédie o Bratislave VÁŽENÍ SUSEDIA, ZAMYKAJTE VCHOD, ktorá sa mala uskutočniť vo štvrtok 6.10., sa bude konať v náhradnom termíne 17.10. z dôvodu ochorenia herečky. Prvá repríza je preložená zo 7.10. na 20.10. Vstupenky zostávajú v platnosti. Za zmenu termínov sa vám ospravedlňujeme.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Odporúčané

Top