Fats Jazz Band - Na vlnách swingu

75.HUDOBNÉ LETO TRENČIANSKE TEPLICE
Fats Jazz Band - Na vlnách swingu

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Small band, ktorý znie ako big band! Špičkový swingový orchester FATS JAZZ BAND vás pod vedením Ladislava Fančoviča prenesie do obdobia prvej polovice 20. storočia. Počas predstavenia s názvom Na vlnách swingu odznejú najlepšie kusy z repertoáru orchestra, ako aj tangá a foxtroty z našich, vtedy ešte československých vôd. Naživo budete môcť počuť skladby, ktoré v 20. až 50. rokoch minulého storočia hrávali a spievali také legendy ako Louis Armstrong, Benny Goodman, Tommy Dorsey, Count Basie, Teddy Wilson, Ella Fitzgerald, Billie Holiday, Peggy Lee, F. K. Veselý, R. A. Dvorský, Viera Racková, Inka Zemánková či Jiřina Salačová.

Swingový orchester FATS JAZZ BAND, ktorý vedie klavírny virtuóz Ladislav Fančovič, tvorí profesionálne 9-členné zoskupenie. Jeho repertoár pozostáva z autentickej hudby 20. až 40. rokov minulého storočia, ktorú interpretuje na originálnych historických hudobných nástrojoch a v dobovom oblečení. Vďaka dokonalej autentickosti sa duchom ihneď prenesiete do obdobia, ktoré bolo plné elegancie, glamour rób a štýlových večierkov. Orchester pravidelne účinkuje na zahraničných festivaloch (Česko, Rakúsko, Maďarsko, Poľsko, Nemecko, Chorvátsko, Gruzínsko, Francúzsko, Dánsko či Taliansko) a od svojho vzniku odohral na domácich pódiách vyše 400 koncertov.


Zmena programu vyhradená. Kapacita na koncerte je limitovaná podľa aktuálne platných nariadení. Koncert je súčasťou festivalu 75. Hudobné leto Trenčianske Teplice. Podujatie je organizované s podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top