Detail info
Close

Miro Jaroš - TOBOGAN turné so Seditkami

Miro Jaroš - TOBOGAN turné so Seditkami

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Miro Jaroš TOBOGAN turné so Seditkami

Lepšie ako kedykoľvek predtým! Nové turné Mira Jaroša s kapelou vás vezme na ten najlepší tobogan plný hudby a zábavy! V novom programe si zatancujete a zaspievate známe hity a taktiež pesničky, ktoré zaznejú naživo po prvýkrát! Nenechajte si ujsť nezabudnuteľnú atmosféru koncertu a zabavte sa pri pesničkách ako Moje telo, Strašidlá, Tobogan a mnoho ďalších. Bude to stáť za to!

Koncert je vhodný pre rodiny s deťmi. Ideálny je pre deti od 3 rokov a deti dobre znášajúce hlasnú hudobnú produkciu. Žiadame návštevníkov, aby dodržiavali všetky platné protipandemické opatrenia platné v deň konania koncertu.

Upozornenie: vstupenku musí mať zakúpený každý návštevník koncertu starší ako 1.rok
Na koncerte je voľné sedenie a státie.
 
Vstupné na mieste konania akcie: 15€

So vstupenkou na Tobogan Tour Mira Jaroša získa každé dieťa celodenný vstup do Aquaparku AquaCity Poprad len za 1 €. Vstup pre dieťa je len v sprievode dospelej osoby. Vstup je možné využiť jednorazovo v termíne od 1.5. – 30.9.2022. 

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Miro Jaroš - TOBOGAN turné so Seditkami
Top