JAZZ PREŠOV 2017

JAZZ PREŠOV 2017

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Medzinárodný hudobný festival JAZZ PREŠOV 2017 - 26. ročník. 

DAM´NCO /F/
Damien Schmitt – bicie
Michel Alibo – basgitara
Nicholas Vella – klávesy, spev
Michael Lecoq – klávesy, spev
Yann Negrit - gitara
DAM´NCO je novou tvárou francúzskeho pop-jazzu. V ich hudbe sa prelína multikulturalizmus Francúzska 21. Storočia. Farebná hudba, spev a tanec je prerušovaný výbušnými improvizáciami. V ich hudbe sa odráža atmosféra Parížskych štvrtí odkiaľ pochádzajú členovia kapely. DAM´NCO je spojením tých najlepších francúzskych hudobníkov z oblasti fusion music a elektrického jazzu. Leadrom kapely je bubeník a multiinštrumentalista Damien Schmitt, ktorý je známy so spolupráce s mnohými svetovými hudobníkmi ako Alain Caron, Jean Luc Ponty, Bireli Lagrene a mnohí ďalší.

BLOOD,SWEAT & TEARS /USA/
Bo Bice - spev
Brad Mason - trúbka
Ken Giofrre - saxofón, flauta
Glen McClelland - klávesy
Dillon Kondor - gitara
Ric Fierabacci - basa
Dylan Elise - bicie

Blood, Sweat & Tears je kapela, ktorá pred päťdesiatimi rokmi vymyslela, a etablovala jazzrock. Originálna a nápaditá fúzia v podaní BS&T bola od začiatkoch viac, ako len bluesrock doplnený o dychovú sekciu. Už rok po svojom vzniku dostala skupina cenu Grammy za najlepší album roka.
Blood Sweat & Tears nie je kapelou v klasickom slova zmysle. Ide o vždy aktuálnu bandu fantastikých hudobníkov s výborným spevákom, a neskutočným repertoárom. V skupine hrali napríklad Randy Brecker či Mike Stern. Vedúcim zájazdu je Bobby Colomby, ktorého najväčším objavom bol geniálny Jaco Pastorious. 
Legendárna značka BS&P je dodnes obľúbenou koncertnou senzáciou tak pre rockových, ako aj jazzových fajnšmekrov. Vizionár Colomby neustále vyhľadáva tých najtalentovanejších hudobníkov po celom svete, a obnovuje s nimi vzrušujúcu evolúciu jazzrocku pod značkou Blood Sweat & Tears. Jeho posledným fantastickým objavom je aktuálny spevák Bo Bice, ktorý prešiel školou južanského rocku.

18.10. vystúpia:
1. MAREK SZARVAŠ PROJEKT /SK/
2. VERTIGO /CZ,SK,PL/
3. DAM'NCO /F/

19.10. vystúpia:
1. MATÚŠ JAKABČIC CZ-SK BIG BAND /CZ,SK,HU/
2. BLOOD, SWEAT & TEARS /USA/Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Top