Poslední ze žhavých milenců

Poslední ze žhavých milenců

Date :
Location:

Tickets

Event description

Dátum a miesto konania/Date and place of event: 15.3.2016 o 19:00 hod., Dom kultúry Dúbravka - Bratislava

Cena/Price: 15 Eur

Popis/Description:
Účinkujú: Petr Nárožný, Simona Stašová
Komédia patrí medzi najúspešnejšie diela slávneho amerického dramatika Neila Simona a teší sa veľkej diváckej priazni aj u nás. Skvelá svojím námetom a priamo dokonalá vďaka majstrovským dialógom. Neil Simon napísal hru o obyčajných ľuďoch, ktorí ničím nevynikajú, len by radi zmenili štýl svojho života a pocítili, že žijú a nie iba existujú. Simona Stašová je profesionálna a presvedčivá v stvárnení troch vzájomne rozdielnych postáv. Zvláda s takou bravúrou jednoduchú päťdesiatničku, bláznivú prostitútku aj precitlivelú dámu, až ťažko uveriť, že na javisku stojí stále tá istá herečka. Petr Nárožný s ňou drží krok neopakovateľnou situačnou komikou a vývojom svojej postavy.

Simona Stašová: „Všechny ty tři ženy jsou tak rozdílné, že se při hraní dostane na spoustu zákoutí mé spletité duše i na různé možnosti hereckých proměn. Mám tu komedii ráda, protože díky ní jsem se posunula zase o kategorii výš nejenom jako herečka, ale i v tom, jak vnímám divadlo“.
Stručný obsah: Starší majiteľ rybárskej reštaurácie v New Yorku sa po 27 ročnom usporiadanom manželstve odhodlá k prvej nevere. Má pocit, že doteraz vlastne ani nežil. Aké to vôbec je, byť s cudzou ženou? Bude mať úspech? Bude sa jej páčiť? Do bytu svojej matky si postupne pozve tri rôzne typy žien, s ktorými sa dostáva do veľmi chúlostivých a komických situácií. Otázkou zostáva, či je takéto životné poznanie pre starších pánov varovaním alebo povzbudením do nových, nepoznaných dobrodružstiev

Dĺžka predstavenia: 2 hod. a 20 min., prestávka 20 min.

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: Bez zľavy.

On map

Top