Detail info
Close

THIRTY SECONDS TO MARS

THIRTY SECONDS TO MARS

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Už 20 rokov bavia svojou hudbou celý svet. Rocková kapela Thirty Seconds to Mars mieri na Slovensko! Koniec leta sa ponesie v znamení tejto skvelej skupiny. Ich koncert môžete zažiť v piatok 31. augusta na Zimnom štadióne O. Nepelu v Bratislave, ktorý odštartuje slovenský rapper Strapo!

Strapo si svojimi skladbami získal srdcia fanúšikov, čomu svedčí aj fakt, že na sociálnych sieťach ho sledujú a podporujú stovky tisíc stúpencov, počet videní jeho videí na YouTube kanáli presiahli zaujímavú cifru – 40 miliónov. Ocenený však bol i kritikmi. Vydal tri albumy (23, VERSUS, POSCHOD13), ktoré boli odmenené zlatou platňou. Album Versus dokonca vyhral na Radio_Head awards 2015 ocenenie najlepší album v kategórii Hip-Hop, Rap a R&B.

Kapela, ktorej živé vystúpenia sú považované za jedny z najlepších na svete! Thirty Seconds to Mars vznikli v roku 1998 v Kalifornii. Jej členmi sú Jared a Shannon Leto s Tomom Miličevićom. Hoci Jared v súvislosti s kapelou nespomína svoju hereckú kariéru, nemožno ju opomenúť, je totiž držiteľom Oscara! Získal ho v roku 2014 za vedľajšiu rolu vo filme Dallas Buyers Club. O dva roky neskôr zožal úspech v role Jokera vo filme Jednotka samovrahov. Muž mnohých účesov vraj randil s niekoľkými slávnymi kráskami, vrátane Cameron Diaz či Scarlett Johansson. Počas natáčania filmu o zavraždení Johna Lennona, kedy Leto pribral vyše 20 kíl, vraj randil s Lindsay Lohan a jeho partnerkou mala byť aj Katy Perry.

Hoci Jared je mimoriadne obľúbený a obsadzovaný herec, keď ide o Thirty Seconds to Mars, filmová kariéra ide bokom. A darí sa aj kapele! Už ich debutový album zaznamenal v roku 2002 veľký úspech. Svetová sláva prišla v roku 2005 s vydaním druhého štúdiového albumu s názvom A Beautiful Lie. Album This Is War, ktorý vyšiel o päť rokov neskôr, znamenal dramatickú zmenu štýlu, kapela sa začala pohrávať s experimentálnou hudbou. V roku 2013 vyšiel album Love, Lust, Faith and Dreams a kritici ho opäť hodnotili veľmi pozitívne. Kapela predala celosvetovo vyše 15 miliónov nosičov!

Thirty Seconds to Mars pravidelne vypredávajú koncerty a lákajú návštevníkov na festivaly po celom svete. Kapela je obľúbená pre svoje energické živé vystúpenia aj pre odvážny mix rôznych žánrov. Hudobní kritici ich prirovnávajú k Floydom, The Cure, ale aj U2. Okrem mnohých hudobných ocenení získali aj zápis v Guinnessovej knihe rekordov za najdlhšie trvajúcu koncertnú šnúru, keď počas dvoch rokov odohrali 309 koncertov! Počas tohto obdobia vystúpili v 60 krajinách na šiestich kontinentoch. A konečne zavítajú aj na Slovensko!

-------------------------------------------------------

INFORMÁCIE K VIP BALÍKOM VIP BALÍČKY JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ JEDINE ONLINE. VAŠE MENO A EMAILOVÁ ADRESA BUDE SLÚŽIŤ NA KONTROLU MAJITEĽA VSTUPENKY A KOMUNIKÁCIU OHĽADOM UPRESNENIA PRESNÉHO MIESTA A ČASU VYZDVIHNUTIA SI MERCHANDISU. V PRÍPADE ZAKÚPENIA VSTUPENKY NA PREDAJNOM MIESTE BUDETE MUSIEŤ ZASLAŤ KONTAKTNÉ ÚDAJE A INFORMÁCIE O ZAKÚPENOM MIESTE NA help@ticketportal.sk

“Kings and Queens” Meet and Greet Package
Cena vstupenky na státie 389€, na sedenie 399€
● Vstupenka na státie alebo na sedenie
● Meet and Greet s MARS (osobné stretnutie s kapelou)
● Samostatná foto s MARS
● Early Entry - prednostný vstup do arény
● Podpísaný plagát
● Exkluzívny VIP merchandise

“Closer to the Edge” Side Stage Package
Cena vstupenky 653€
● Vstupenka na státie
● Sleduj koncert MARS z bočnej strany pódia
● Meet and Greet s MARS (osobné stretnutie s kapelou)
● Samostatná foto s MARS
● Early Entry – prednostný vstup do arény
● Podpísaný plagát
● Exkluzívny VIP merchandise

“Up in the Air” On Stage Package
Cena vstupenky 799€
● Vstupenka na státie
● Sleduj koncert MARS z bočnej strany pódia
● Vstup na pódium počas poslednej skladby
● Meet and Greet s MARS (osobné stretnutie s kapelou)
● Samostatná foto s MARS
● Early Entry – prednostný vstup do arény
● Podpísaný plagát
● Exkluzívny VIP merchandise


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top