Vianočka - študentská vianočná párty

Vianočka - študentská vianočná párty

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 07.12.2017 od 17.00 h (Otvorenie brán o 16.00 h)
Miesto konania/Place of event: Agrokomplex, Nitra

Príďte sa zabaviť na vianočnú párty so skvelými kapelami v predvianočnom duchu. Párty nebude len o skvelej hudbe, ale aj o vianočnej atmosfére, ktorú umocnia rôzne vianočné drinky a jedlá. V cene je zahrnutý welcome drink a ak prídete v kostýme, dostane 2 welcome drinky. Inšpiráciu pre vianočné kostými nájdete na našom FB a INSTA.

Účinkujúci: Majk SpiritKali a Rock Reunion, Billy Barman, Heľenine Oči, Slobodná Európa, DJ Galagha...

Vstupné/Entry: 10,00 EUR (Na mieste konania 15,00 EUR.)
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Zmena miesta, času a programu vyhradená!

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Vianočka - študentská vianočná párty - 7.12.2017 o 17:00 hod.

Predstavenie Vianočka - študentská vianočná párty, ktoré sa malo konať dňa 7.12.2017 o 17:00 hod. v Agrokomplex Nitra, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top