Detail info
Close

A Padlás

A Padlás

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Presser-Sztevanovity-Horváth: A PADLÁS (musical)
 
Leírás:
 
Presser Gábor és Sztevanovity Dusán közismert dalaival fűszerezett darabja az egyik legsikeresebb magyar musical. Az „Ég és föld” között elhelyezkedő padlás Rádiósának, az oda tévedő négy szellemnek és a gengszter Barabásának a történetén már generációk nőttek fel. A félig mese félig musical kiváló szórakozást nyújt gyermekeknek és felnőtteknek egyaránt. 
 
Főbb szerepekben: Tihanyi Dániel, Kuczmann Ágnes/Tóth Dorottya, Makrai Pál/Gerdesits Ferenc, Ondrik János, Tar Gabriella/Eszlári Judit, Mészáros Tamás/Papp Csaba, Enyingi Zsófia/Molnár Ágnes, Petőcz András...
 
Időtartam: 100 perc (2 felvonás) 
 
Belépőjegy: 16 €
 
Megvásárolhatók a VMK pénztárában valamint a ticketportal.sk jegyvasarlasi oldal felületén
 
❤️Mindenkit sok - sok szeretettel várunk!❤️ 
 
 
V piatok, 24.3. 2023 o 19.00 hod. v estrádnej sále DK v Galante uvidia diváci jedinečný maďarský muzikál Povala / A padlás z dielne známych autorov Gábora Pressera, Dusána Sztevanovitya a Pétera Horvátha, ktorý sa už vyše tridsať rokov teší veľkej obľube. V Galante ho uvidíme v podaní hercov Magyarock Dalszínház z Komárom. Divákov čakajú vynikajúce herecké výkony, výborná hudba, zaujímavá scéna – jedným slovom nezabudnuteľný zážitok. Vstupné: 16 €
 
Príbeh divadelného predstavenia je obohatený viacerými žánrami. Miešajú sa v ňom prvky sci-fi, krimi ale aj romantiky. Dej sa odohráva na povale, kde sa mladý vedec pokúša odhaliť tajné odkazy ďalekých planét. Spoločnosť mu robia duchovia rozprávkových postáv, na ktorých sa nejako pozabudlo. Na povale čakajú na Prievozníka, ktorý ich má preniesť do krajiny Spomienok. Prievozník z ďalekého sveta príde, len na nešťastie sa prevtelí do postavy gangstra. A to trošku zamotá situáciu na povale. Ide o rozprávkový príbeh pre všetky vekové kategórie, kde ako to v správnych rozprávkach už býva, dobro víťazí nad zlom.
 

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top