AMELIE LENS in BRATISLAVA

AMELIE LENS in BRATISLAVA

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia


AMELIE LENS
(Lenske, Second State | BELGIUM)
Amelie Lens is a self-confessed control freak. Every step of her journey as a DJ so far has been the result of her own obsessive attention to detail and laser-focussed determination which permeates everything she does.

Line up:
AMELIE LENS
MILO SPYKERS
TBA
TBA

More about Amelie Lens:
• Website: http://www.amelielens.com/

• Soundcloud: www.soundcloud.com/amelielens

• Facebook: www.facebook.com/amelielensmusic

• RA: http://www.residentadvisor.net/dj/amelielens

• Instagram: http://www.instagram.com/amelie_lens/

 

More info: https://www.facebook.com/events/304854888097954

 

Vstup na podujatie bude umožnený:
- Plne zaočkovanej osobe, ktorá absolvovala druhú dávku očkovania minimálne pred 14-timi dňami. V prípade jednodávkovej vakcíny, osobe, ktorá absolvovala dávku očkovania minimálne pred 21 dňami.

- Osobe, ktorá absolvovala prvú dávku očkovacej látky proti COVID-19 najmenej pred 14-timi dňami a zároveň bola prvá dávka podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19.

- Osobe, ktorá je schopná sa preukázať negatívnym výsledkom PCR/LAMP testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu. V prípade antigénového testu je táto hranica stanovená na 48 hodín od odberu.

- Osobe, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako pred 180 dňami

The condition for entering the concert is:

(a) confirm full vaccination; or
(b) confirm a negative result to the COVID-19 disease test not older than 72 hours after collection in the case of RT-PCR or LAMP test or 48 hours after collection in the case of antigen test, or
(c) certify that COVID-19 disease has been prevented by not more than 180 days..Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top