Detail info
Close

CIGÁNSKI DIABLI – VIANOČNÝ KONCERT

CIGÁNSKI DIABLI – VIANOČNÝ KONCERT

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Prinášame do Košíc Vianočný koncert obľúbeného orchestra Cigánski diabli. Pripravte sa na dávku temperamentu, emócie a skvelého hudobného zážitku. 

Počas koncertu zaznejú cigánske, ľudové, etno i populárne skladby v podaní najúspešnejšieho cigánskeho orchestra Cigánski diabli. Inštrumentálne skladby aj skladby so spevom Silvie Sarkoziovej plné energie a temperamentu vytvoria u divádkov nádherné emócie a nezabudnuteľný zážitok. 

Orchester počas koncertu ponúkne to najlepšie zo svojej tvorby. Je to pestrý prierez repertoárom slovenského, cigánskeho a medzinárodného folklóru, doplnený virtuóznymi skladbami pre cimbal, husle, klarinet a piesňami v podaní Silvie Šarköziovej.
Môžete sa tešiť na jedinečné spojenie ľudovej hudby so svetovou klasikou či ďalšími hudobnými žánrami, ako jazz, etno, flamenco či gypsy music. Publikum na Slovensku i v cudzine si obľúbilo nielen nové originálne virtuózne skladby Cigánskych diablov, ale
aj fúzie a jedinečné aranžmány, v ktorých sa snúbia nezvyčajné hudobné kombinácie s nesmierným temperamentom. V programe zaznejú aj skladby z posledného hudobno-tanečného projektu vytvoreného v spolupráci Jánom Ďurovčíkom a Slovenským Divadlom Tanca, s názvom "Cigáni Idú do Neba". 

Ernest Šarközi - cimbal a umelecký vedúci
Štefan Banyak - husle/primáš
Silvia Šarköziová - violončelo/spev
Jozef Farkaš - viola
Róbert Fehér - kontrabas
Zoltán Grunza – klarinetTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top