Christopher WEST, BOH, SEX a univerzálna túžba

Christopher WEST, BOH, SEX a univerzálna túžba

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Miesto konania akcie, Dátum a čas/Place of event and date:
17.11.2013 o 18:00 hod., Dom umenia, Košice
Cena/Price: 20 a 25 Eur

Popis/Description:
Veľkolepé predstavenie Teológie tela
Večer o kráse a úvahách o Teológii tela Jána Pavla II. s názvom Naplň tieto srdcia: Boh, sex a univerzálna túžba.
Všetko, čo je krásne, prostredníctvom krásy pociťujeme záblesk toho, čo je pravdívé a dobré. Prostredníctvom umenia zažívame záblesk tejto krásy. Pridajte sa aj vy k Christopherovi Westovi a Mikeovi Magionemu a jeho hudobnej skupine The Union, ktorá vám počas svojho turné odhalí veľké tajomstvo o zmysle bytia muža a ženy a vrhne pravé svetlo na tie najhlbšie otázky života.
Christopher West uvedie témy z hlbokej a vždy aktuálnej práce Jána Pavla II o zmysle ľudskej sexuality.
Možno sa vám práve vynoria v mysli slová ako symfónia, indie-rockový koncert pre dušu...
Christopher West je uznávaný učiteľ, úspešný autor kníh a teológ, ktorý momentálne pracuje aj ako výskumný pracovník a člen učiteľského zboru na Inštitúte teológie tela. Momentálne je jedným z najvyhľadávanejších cirkevných prednášateľov. Státisíce ľudí ho malo možnosť počuť v programoch odvysielaných národnými rádiami alebo ho vidieť na spravodajských kanáloch Fox News a MSNBC. West prednášal na viacerých prestížnych fakultách, na kurzoch pre vysokoškolákov aj absolventov ako napríklad na Teologickom seminári St. John Vianney v Denveri, na Inštitúte Jána Pavla II v Melbourne v Austrálii ako aj na Univerzitnom inštitúte Creighton so zameraním na formáciu kňazov v Omahe.

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: bez zľavy/without discount

Ticketportal nezodpovedá za zmenu v obsadení. Zmena programu vyhradená.

Vstupenky si v deň predstavenie môžete zakúpiť aj priamo na mieste konania !!!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top