Detail info
Close

Country Lodenica 2024

Country Lodenica 2024

Dátum: 22. - 24. augusta 2024
Miesto: Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom
Adresa: Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

22.-24.
Aug
2024
Country Lodenica 2024
22.8. - 24.8.2024 - 15:00 hod
Zelená Voda

Nové Mesto nad Váhom

Popis podujatia

Obľúbený festival Country Lodenica sa vracia v roku 2024 so staronovým organizátorom a spoluzakladateľom festivalu. Podujatie sa uskutoční v dátume 22.-24. augusta 2024 na Zelenej Vode v Novom Meste nad Váhom. Country Lodenica sa teda vráti k svojim koreňom, keď Peter Žák spolu s Igorom Vráblom pred 25 rokmi (v roku 1999) naznačili, že kvalitné kultúrne podujatia podobného typu sa dajú robiť aj na Slovensku a je tu o ne záujem, čoho dôkazom bývalo vždy vďačné, niekoľko tisícové publikum. Podujatie zaujalo svojou organizáciou v prvých dvanástich ročníkoch účinkujúcich, médiá, ale hlavne návštevníkov. Prešlo svojim vývojom a teraz bude opäť písať spoločnú históriu tohto kúzelného festivalu s jeho zakladateľom a „jeho Lodeničiarov“.

Festival Country Lodenica sa vracia ku koreňom aj v hudobnom žánri. Program podujatia v roku 2024 bude zameraný prevažne na domácich slovenských a českých interpretov hrajúcich hudobné žánre country, folk, bleugrass, trampskú či alternatívnu hudbu. Tešiť sa môžete na moderátorov, standup vystúpenia, detské mestečko, kolotoče, tance, alebo westernové scénky s koníkmi. Na 3 hudobných pódiách sa vám počas 60 hodinového hudobného maratónu predstaví 70 kapiel, či interpretov.

FB, IG a web: lodenica.sk

 

Deti do 130 cm v sprievode dospelej osoby vstup zadarmo. ZŤP vstup zadarmo, ich doprovod musí mať platnú vstupenku.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Country Lodenica 2024
picture Country Lodenica 2024
picture Country Lodenica 2024

Na mape

google maps
Top