Detail info
Close

Cvič InstaGYM v pohodlí domova

Cvič InstaGYM v pohodlí domova

Miesto:

InstaGym - online fitnes program s tréningmi a jedálničkom. Cvičenie v pohodlí domova.

Vstupenky

Popis podujatia

O InstaGYM

Cieľom InstaGYM je sprístupniť pravidelný pohyb a zdravý jedálniček úplne každému. Deje sa to formou online cvičení a receptov. Plán fitnes programov vypracovali certifikovaní odborníci na oblasť chudnutia a zdravej životosprávy a spolupracovali na ňom aj tréneri a „obyčajní“ milovníci fitnesu.

InstaGYM je robený s láskou k pohybu, zdravej strave a aktívnemu životnému štýlu, a to v každom veku, v akejkoľvek životnej situácii.

 

Členstvom v InstaGYM získate:

✔️ neobmedzený prístup ku všetkých cvičiacim videám zo základných programov
✔️ prístup k 6-týždňovej výzve pre Tvoje nové JA
✔️ špeciálne ceny na zdravotné balíky pri sprevádzaní lekára
✔️ špeciálne ceny na InstaGYM campy na Slovensku aj v zahraničí
✔️ exkluzívne zľavy na nákup na Topankovo.sk a na Saxana.sk

Aktuálne fitnes programy:

InstaGYM výzva pre TVOJE nové JA

Toto je výzva, ktorá ma silu zmeniť VÁŠ život natrvalo! Spomeňte si, koľko energie a peňazí ste už minuli na všetky “zaručené” recepty ako schudnúť. Zdravý pohyb, zdravé jedlo, pravidelná motivácia a súčasť InstaGYM partie je jediná cesta k udržateľným výsledkom.

DAJ SA DO FORMY / zlepšenie kondičky

Ak je vaším cieľom dostať sa späť do starej formy alebo získať kondičku, ktorú ste ešte nemali, začnite s programom “DAJ SA DO FORMY”. Čaká vás 12 tréningov, ktoré odporúčame cvičiť minimálne 2 – 3krát do týždňa. Pri dodržiavaní správnej stravy za 4 – 6 týždňov zistíte, že na schodoch sa už nezadýchate, budete sa cítiť menej unavený, z bokov a oblasti brucha začne miznúť nežiadúci tuk a s pravidelným cvičením už nebudete chcieť nikdy prestať.

YOGA & PILATES / zvýšenie flexibility a zdravý chrbát

Začínate s jogou alebo máte za sebou prvých pár lekcií a chcete svoju flexibilitu posunúť o ďalší level? Ste na správnom mieste. Program je navrhnutý na posilnenie a natiahnutie celého tela pomocou plynulých cvičení jogy a pilatesu. Váš inštruktor jogy vás bude starostlivo sprevádzať každým pohybom ásany. Čaká vás uvoľnenie, návrat k sebe po ťažkom dni, dôležité dychové cvičenia a úžasný pocit vďaky k samému sebe, že ste sa odhodlali pravidelne cvičiť.

SEXI TELO / Zvýraznenie svalov

Program „SEXI TELO“ bol navrhnutý tak, aby efektívne vyformoval vaše telo a zvýraznili svaly. Tieto rôznorodé tréningy sa zameriavajú na každý sval v tele s dôrazom na vaše brušné a glutetové svaly. Pripravte sa na naštartovanie metabolizmu a vyrysovanie svalstva.

ZAHOĎ KILÁ / zníženie hmotnosti

Je čas sa zapotiť! Tieto cardio tréningy zamerané na celé telo sú osvedčenými spaľovačmi tukov. Vybudujete svalovú hmotu, spálite kalórie, spálite tuky a zlepšíte svoj metabolizmus už za šesť týždňov. Kombinácia efektívnych tréningov HIIT, Tabata, Funkčných tréningov a FIT & FIGHT zaručí výsledky, na ktoré budete právom hrdý.

PRE MUŽOV / Získanie sily

Nezáleží na tom, či sa zameriavate na rozvoj sily, zväčšenie svalovej hmoty alebo vyrysovanie svalstva. Na dosiahnutie každého z uvedených cieľov potrebujete napredovať v sile. Pravidelným tréningom s vlastnou váhou a kvalitnou stravou dokážete zvýšiť silu a fyzický výkon.

PRE PÁRY / vzájomná motivácia

Hľadáte záľubu, ktorej by ste sa mohli s partnerom pravidelne venovať a zároveň prispievať k zlepšeniu zdravia a postavy? Alebo by ste radi trávili viac času so svojou kamoškou? Začnite s produktívnymi aktivitami, ktoré prinesú zlepšenie vašej kondície, zdravia a dobrý pocit z odcvičeného tréningu. Vzájomne sa budete motivovať a zistíte, že dvom sa to ľahšie ťahá.

Staň sa členom InstaGYM a cvič v pohodlí a bezpeční domova, kedykoľvek a kdekoľvek.

LINK: https://instagym.sk/ticketportal/


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top