Detail info
Close

DEEP PURPLE

DEEP PURPLE

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Ceny vstupeniek:
Státie : 60€
Sedenie : 80€
VIP státie pod pódiom (limitovaná kapacita 500 ks) – 100€

Ceny od 1.6.2023:
Státie : 70€
Sedenie : 90€
VIP státie pod pódiom (limitovaná kapacita 500 ks) – 110€
(Po vypredaní v cene 100€ sa kapacita sektoru nenavyšuje a cena nezvyšuje)

Začiatok akcie : 16:00

Špeciálni hostia budú oznamovaní priebežne. 


DEEP PURPLE  LIVE - Amfiteáter Banská Bystrica, 22.7.2023

Prichádza senzácia, akú zažilo len málo miest na Slovensku: na miesto konania megakoncertu Johnnyho Deppa a jeho kapely Hollywood Vampires obdeň po nich vystúpia legendy svetovej tvrdšej hudby, ako služobne jedni z najstarších – a jediní aktívni zo „SVÄTEJ TROJICE“  hardrocku, DEEP PURPLE !!!
Svätou trojicou sa nielen u kritikov, ale aj u fanúšikov, ktorých má kapela milióny, popri PURPLE označujú ešte veličiny Black Sabbath a Led Zeppelin. Avšak na všetky kapela dolieha čas, Sabbath a Zeppelin už nehrajú - a aj DEEP PURPLE, ktorí sa pýšia viac ako 120 miliónmi predaných albumov, (pričom niektoré zdroje uvádzajú až 150 miliónov nosičov), vyrazili s ich posledným albumom  na rozlúčkové turné.

Kalendár koncertov 2023 tejto legendy obsahuje mestá ako Tokio, Osaka, Sao Paolo, Brasília, Bogota, Atény, Toulon, Parma a ďalšie, a medzi ne sa ne/nápadne vpašovala aj Banská Bystrica, kde bude postavená obria aparatúra, ktorá už vyhovuje aj najväčším svetovým hviezdam a boli by na nej schopní odohrať aj takí Bon Jovi. Aj najvzdialenejším fanúšikom v mieste konania priblížia dianie na pódiu u DEEP PURPLE 4 obrie obrazovky.

Ich známymi skladbami a pýšiacimi sa titulom hit alebo megahit, sú istoty ako Child in Time, Perfect Strangers, Highway Star, Soldier of Fortune , Burn , Lazy a Fireball... Avšak nad nimi všetkými čnie jeden monolit, ktorý zabezpečil kapele nesmrteľnosť, aj keby už nikdy nevydala inú skladbu.

Smoke on the Water je vďaka tomu tak notoricka známa odrhovačka, že stojí za zmienku asi len história jej vzniku. Istého času, vraj po koncerte v Zurichu, kedysi dávno pradávno, si kapela po koncerte užívala hotelové priestory a výdobytky haucinogénov a videla, ako sa po hladine jazera valí hustý dym z požiaru, ktorý bol niekde nablízku... A kapelu nenapadlo nič iné ako zložiť riff a k nemu skladbu – hit bol za pár sekúnd hotový. Dodnes je omieľaný v množstve médií, v reklamách, vo filmoch (napríklad aj Jake Harper, filmový synovec Charlieho Sheena v megaúspešom sitcome 2 a pol chlapa, sa učil hrať na gitare práve podľa skladby SMOKE ON THE WATER). Skladbu počujete aj v každom music shope, kam sa vyberie mladý gitarista kúpiť si nový nástroj. Pre majiteľov Music Shopov je skladba tak „známa“ a otravná, že ju aj na skúšanie gitár zakazujú hrať zákazníkom z jasného dôvodu :-D

Kapela pôsobí v zložení s tromi zakladajúcimi členmi : spevák Ian Gillan, bubeník Ian Paice a basák Roger Glover. Don Airey na klávesoch je ultra známou osobou známou z fungovania aj v kapelách ako Rainbow, MSG, Gary Moore, Whitesnake, OZZY, Jethro Tull, UFO, nahral aj klávesové party na albume JUDAS PRIEST – PAINKILLERDemolition, alebo dokonca album Bruce Dickinsona po odchode od Maiden – Tattooed Millionaire. Simon McBride na gitare vymenil Stevea Morsea len nedávno a je to známy gitarový mág z Írska.

Skupina sa na Slovensko príde pozrieť po dlhých 14 rokoch a keďže sa traduje, že toto turné je rozlúčkové, máte šancu sa prísť s kapelou rozlúčiť práve 22. júla 2023 a samozrejme si s nimi zanôtiť všetky ich hity zo starej éry, tak ako aj skvelé skladby z ich posledných (a mimochodom) skvelých albumov.

Bude to jedinečná rozlúčka s legendou, ktorú mnohí už asi ani nečakali. Na zodpovedajúcej aparatúre, špičkovom zvuku a svetlách a najmä, s obrovskou fanúšikovskou základňou a atmosférou, akú vedia vytvoriť len slovenskí fanúšikovia. Najlepší hardrock na svete ? 22.7.2023 v strede Slovenska.

Základné vstupné na koncert - státie, je 60€.
 
Vďaka pripravovaným špeciálnym hosťom koncertu na vynikajúcej hudobnej úrovni a aj ich renomé vo svete sa bude zvyšovať vstupné na koncert od 1.6. o 10€. Tým vzniká čas takmer 2 mesiacov na nákup vstupeniek v najlepšej cene. Na mieste bude cena vyššia o ďalších 10 €.
VIP státie pod pódiom v cene 100€ je limitované počtom 500 ks. To zahŕňa najviac možný takmer kontaktný priestor priamo pod pódiom, ohradený a z jednej strany aj s ľahkým prístupom k občerstveniu a toaletám najbližšie k pódiu. Sedenie je limitované počtom 2100 ks a cenovo je oproti bežnému státiu (60€) o náklady na sedadlo a vymedzenením tohto priestoru o 20€ - vstupenka je v cene 80€. V prípade, že sa nevypredá do 1.6., cena bude tiež zvýšená o 10€/kus.

Vstupenky pre ZŤP a ZŤPS budú uvoľnené v limitovanom množstve za 50% ceny,doprovod platí plnú ceny lístka. V predaji len cez Ticketportal. - VYPREDANÉ

Predpredaj vstupeniek začne 13.4.2023 o 10:00. Začiatok koncertu : 16:00


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture DEEP PURPLE
picture DEEP PURPLE

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - DEEP PURPLE - 22.7.2023 o 16:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že koncert DEEP PURPLE, ktorý sa mal konať dňa 22.7.2023 o 16:00 hod. v Olympic Fields, Zvolenská Slatina , je ZMENENÝ! Koncert sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: Amfiteáter Banská Bystrica.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Oznam organizátora:
Z organizačných dôvodov sme nútení koncerty Deep Purple presunúť. Koncert sa uskutoční na amfiteátri Paľa Bielika v Banskej Bystrici. Ten je známy ako jeden z najväčších na Slovensku, ale aj jeho kapacita je limitovaná. Preto ostáva na predaj už len cca 4000 ks vstupeniek.

Akcia sa presúva do krajského mesta Banská Bystrica, ktorá je na nápor fanúšikov už zvyknutá. Okrem lepšej infraštruktúry ponúka aj lepšie možnosti ubytovania či iných aktivít. Nehovoriac o ústretovosti zo strany mesta Banská Bystrica ako takého.

Zmenou vám zároveň spríjemníme sledovanie koncertu, keďže zo státia sa na amfiteátri stáva voľné sedenie. Samozrejme komfort číslovaných miest na tribúny ostáva zachovaný a to vydelením a označením radov a sedačiek tak ako to bolo v  pôvodnom mieste konania. VIP státie ostáva pod pódiom s tým, že aj sem pribudnú aj miesta na sedenie. Pozrite si prosím  plánik miesta a samozrejme ďalšie informácie budú nasledovať.

Ceny vstupeniek ostávajú nezmenené – v sektore B a C je cena 90€, cena voľného sedenia ostáva 70€.

Klienti, ktorým zmena miesta nevyhovuje, môžu zakúpené vstupenky vrátiť v priebehu 7 pracovných dní od oznámenia zmeny v mieste zakúpenia.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 7.7.2023!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to  najneskôr do 7.7.2023 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 7.7.2023 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 7.7.2023 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať  prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 7.7.2023 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top