DEGUSTÁCIA VÍN V DIVADLE

DEGUSTÁCIA VÍN V DIVADLE

Dátum: 1. marca 2019
Miesto: Divadlo A. Bagara - Veľká sála, Nitra

Vstupenky

Piatok
1
Mar 2019
16:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
DEGUSTÁCIA VÍN V DIVADLE

Popis podujatia

Nitrianska organizácia cestovného ruchu vás opäť pozýva na ochutnávku toho najlepšieho z Nitrianskej vinohradníckej oblasti.

V piatok 1. marca 2019 sa už po druhýkrát môžu návštevníci tešiť na zaujímavé prepojenie divadelného priestoru a kvalitného vína. Divadlo Andreja Bagara v Nitre otvorí svoje brány od 16:00 hodiny a poskytne priestor 12 regionálnym vinárom z Nitrianskeho kraja. Okrem degustácie vín bude pre návštevníkov pripravené aj chutné občerstvenie. O sprievodný hudobný program sa postarajú herci Divadla A. Bagara. Skvelým zážitkom budú nepochybne piesne Karola Duchoňa v podaní speváka Ľuda Kuruca.
Cena vínneho pasu v predpredaji výlučne cez sieť TICKETPORTAL: 15 € (vínna taštička s degustačným pohárom, welcome drink, 20 ks degustačných žetónov).

Zoznam vinárstiev:

TAJNA Vineyards & Winery*Château Topoľčianky*PD Mojmírovce*vinárstvo biro*Šintavan*Pivnica Radošina*Žitavské vinice*NICHTA Winery & Vineyards*Academic Winery*Château MALANTA*Združenie vinárov a vinohradníkov ČERDAVIN (Veľký Kýr)*Združenie vinárov BITA (Dolné Krškany)*FRTUS Winery*FRTUS Winery

Na toto podujatie je možné zakúpiť vstupenky len vo forme HomeTicketu.

Cena na mieste 18 €!

Počet lístkov je kvôli kapacite priestoru obmedzený!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top