DEGUSTÁCIA VÍN V DIVADLE

DEGUSTÁCIA VÍN V DIVADLE

Dátum: 1. marca. 2019
Miesto: Divadlo A. Bagara - Veľká sála, Nitra

Vstupenky

Piatok
1
Mar 2019
16:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
DEGUSTÁCIA VÍN V DIVADLE

Popis podujatia

Nitrianska organizácia cestovného ruchu vás opäť pozýva na ochutnávku toho najlepšieho z Nitrianskej vinohradníckej oblasti.

V piatok 1. marca 2019 sa už po druhýkrát môžu návštevníci tešiť na zaujímavé prepojenie divadelného priestoru a kvalitného vína. Divadlo Andreja Bagara v Nitre otvorí svoje brány od 16:00 hodiny a poskytne priestor 12 regionálnym vinárom z Nitrianskeho kraja. Okrem degustácie vín bude pre návštevníkov pripravené aj chutné občerstvenie. O sprievodný hudobný program sa postarajú herci Divadla A. Bagara. Skvelým zážitkom budú nepochybne piesne Karola Duchoňa v podaní speváka Ľuda Kuruca.
Cena vínneho pasu v predpredaji výlučne cez sieť TICKETPORTAL: 15 € (vínna taštička s degustačným pohárom, welcome drink, 20 ks degustačných žetónov).

Zoznam vinárstiev:

TAJNA Vineyards & Winery*Château Topoľčianky*PD Mojmírovce*vinárstvo biro*Šintavan*Pivnica Radošina*Žitavské vinice*NICHTA Winery & Vineyards*Academic Winery*Château MALANTA*Združenie vinárov a vinohradníkov ČERDAVIN (Veľký Kýr)*Združenie vinárov BITA (Dolné Krškany)*FRTUS Winery*FRTUS Winery

Na toto podujatie je možné zakúpiť vstupenky len vo forme HomeTicketu.

Cena na mieste 18 €!

Počet lístkov je kvôli kapacite priestoru obmedzený!

Na mape

Top