Detail info
Close

DOD V KÚPEĽOCH SMRDÁKY

DOD V KÚPEĽOCH SMRDÁKY

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Podujatie Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny a Dni otvorených dverí je zamerané pre všetkých deti aj dospelých, ktorí chcú vyskúšať blahodarné účinky minerálnej vody, či prekonzultovať svoj zdravotný stav s lekármi - odborníkmi, ktorí pomôžu vašej koži. Vstupný poplatok je 14 € a zahŕňa lekársku konzultáciu a ako bonus Vaňový minerálny kúpeľ. Vaňový minerálny kúpeľ je možný len pre deti od 3 rokov.Deťom poskytneme lokálnu terapiu.

Okrem toho, máte iba po tieto 3 dni príležitosť vyskúšať si vybrané procedúry s 20% zľavou: Kontrola znamienok, Kryoterapia kože, Elektrokauter, Vaňový minerálny kúpeľ, Bahenný zábal celotelový, Bahenný zábal čiastočný, Klasickú masáž čiastočnú 15min., Parafínový zábal, Parafínový zábal rúk, Hydrojet (suchá masáž na vodnom lôžku).

Počas Dňa otvorených dverí spoznáte kúpele z pohľadu ich histórie a súčasnosti na prehliadke kúpeľov s názvom Putovanie za históriou prameňov.

Dni vám spríjemní pestrý   animačný, kultúrny aj vzdelávací program.

Zavítajte k nám a prijmite dary prírody, ktoré liečia. 

Prosíme rozlíšiť dieťa do 18 rokov a dospelého klienta!

Ak prebehne konzultácia po 17.00 hod.  procedúra sa vám posúva na ďalší deň!


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture DOD V KÚPEĽOCH SMRDÁKY
picture DOD V KÚPEĽOCH SMRDÁKY
picture DOD V KÚPEĽOCH SMRDÁKY
Top