Detail info
Close

Děti Ráje

Kultura pod hvězdami 2024
Děti Ráje

Dátum: 26. júla - 24. augusta 2024
Miesto: Žehra, Žilina

Vstupenky

Piatok
26
Júl 2024
20:00
Děti Ráje
Sobota
24
Aug 2024
19:30
Děti Ráje

Popis podujatia

Výpravná koncertná verzia najúspešnejšieho českého muzikálu Deti raja v rytme piesní Michala Davida prichádza za Vami! Príďte si užiť leto a pripomenúť si atmosféru legendárneho predstavenia, ktoré pravidelne končí potleskom v stoji. V podaní hlavných predstaviteľov - popredných osobností českej hudobnej scény - opäť zaznejú najlepšie piesne z muzikálu (notoricky známe mega hity ako sú Decibely lásky, Pár přátel, Poupata, Céčka, Nonstop a mnohé ďalšie), ktoré si diváci spievajú spolu s účinkujúcimi. Trochu romantiky, štipka nostalgie, humor, zábava, ale aj nadhľad. To všetko a oveľa viac vám prinesú vaše Deti raja!

 

ÚČINKUJÚ


Eva: Aneta Vrzalová
Michal: Tomáš Löbl 
Kájina: Michaela Nosková
Tom: Sagvan Tofi
Stanley: Braňo Polák

Tanečná company: Kateřina Poláčková, Kateřina Górnioková, Radek Fišer, Lukáš Prokop

 

INFORMÁCIE PRE NÁVŠTEVNÍKOV


ODPORÚČAME
– včasný príchod
– teplé oblečenie (aj keď cez deň môže byť teplo, v noci sa ochladí)
– pláštenku (dáždniky nie sú z hľadiska bezpečnosti povolené)

V mieste konania na Vás čakajú predajné stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínom.

 

VSTUPENKY 


Máte záujem o:

  • Viac vstupeniek, než umožňuje systém (max. 6)
  • Vstupenky na faktúru
  • Objednávku na FKSP (zistite si informácie u svojho zamestnávateľa)

Napíšte nám vašu požiadavku, objednávku na zuzana_kulhankova@spromotion.cz

 

VIP PROGRAM

– začiatok 30 minút pred začiatkom predstavenia
– welcome drink
– drobné občerstvenie pred predstavením aj počas prestávky
– najlepšie miesta v hľadisku
– pohodlnejšie sedenie
– pláštenka v prípade dažďa 

Upozornenie pre VIP miesta: pri tomto predstavení býva dobrým zvykom, že v druhej polovici (alebo ku koncu) sa využíva priestor medzi prvým radom a pódiom na tancovanie. Z tohto dôvodu je pre sediacich divákov v prvých radoch znížená viditeľnosť.

 

ZTP, TP A ZTP/P

– Zľavu pre držiteľov týchto preukazov poskytujeme na vopred určené miesta s 50% zľavou. Na každé predstavenie je vyhradených od 8 do 10 takýchto miest (vždy na kraji hľadiska).
– Držiteľ preukazu ZTP, TP a ZTP/P je povinný si so sebou na predstavenie priniesť svoj preukaz pre kontrolu, že miesto a zľava sú využívané správne. V opačnom prípade bude zo strany organizátora nárokovaný doplatok ceny alebo neumožnenie zostávať na predstavení.
– Pre uplatnenie zľavy odfotografujte a pošlite nám svoj "ZTP" preukaz na zuzana_kulhankova@spromotion.cz. Späť na email vám pošleme zľavový kód s hodnotou 50 % z ceny a ten uplatníte pri nákupe vstupeniek online.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Děti Ráje
picture Děti Ráje
picture Děti Ráje
picture Děti Ráje
picture Děti Ráje
picture Děti Ráje

Na mape

google maps

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Děti Ráje - 28.7.2024 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Děti Ráje, ktoré sa malo konať dňa 28.7.2024 o 20:00 hod. v Amfiteáteri Košice, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Odporúčané

Top