Detail info
Close

Diabolské flamenco - Tanec od A-po Z

Diabolské flamenco - Tanec od A-po Z

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

1.4 Bratislava- Istropolis
2.4- Nitra - PKO - Zrušené
4.4 - Košice- Infinity Arena - Zrušené
5.4 - Liptovský Mikuláš - Liptov Arena  - Zrušené
6.4 - Prievidza -City Arena - Zrušené

Všetky predstavenia začínajú o 19.00

Projekt Diabolské flamenco spája dva hudobné svety. Ohnivé španielske flamenco a štylizovaný slovenský folklór. Za názvom Diabolské flamenco sa skrývajú Ján Berky Mrenica , Diabolské husle, akordeonista Michal Červienka, tanečno umelecká skupina Čarovné Ostrohy a ich špeciálny hosť, španielska flamenco tanečnica Bettina Castaňo.
Jedinečné predstavenie, ktoré prepája slovenskú a španielsku ľudovú hudbu, budete mať možnosť uvidieť už od 1 .apríla v niekoľkých slovenských mestách.

Bettina Castaňo, ktorá je považovaná za jednu z najlepších flamenco tanečníc na svete, neprichádza na Slovensko po prvý krát. Pred desiatimi rokmi spolu s Diabolskými huslami vypredala mnoho športových hál. Castaňo vo svojich choreografiách experimentuje s world music a čiastočne odstupuje od tradičného flamenca, čím dáva svojím  tancom nový dych. Nadišiel ten správny čas zopakovať si úspech. Do obnoveného projektu vstúpil známy akordeonista Michal Červienka a skupina Čarovné Ostrohy, predstavitelia najdynamickejšieho folklóru na slovenskej scéne. 

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Diabolské flamenco - Tanec od A-po Z
Top