Detail info
Close

EMPIRE CON 10

EMPIRE CON 10

Miesto: PEUGEOT aréna Bratislava
Adresa: Príkopova 6, Bratislava

Vstupenky

EMPIRE CON 10
7. - 8.9.2024 (10:00 - 19:00)

Popis podujatia

NAJVÄČŠIA ČESKO-SLOVENSKÁ KONFERENCIA PRE BIZNIS A NETWORKING.

Konferencia sa z viacerých dôvodov (vrátane úmrtia jednej z hlavných spíkeriek) presunula nový termín 7-8. Septembra 2024

Hlavnú úlohu v ziskovom a rastúcom podnikaní zohrávajú správne informácie a dôležité kontakty. EMPIRE CON je konferencia, na ktorej vystúpia tí najlepší zo svojho oboru, či už sa jedná o marketing, sales, ekonomika alebo osobnostný rozvoj. Žiadna motivácia ale konkrétne informácie, ktoré posunú Váš biznis vpred.

Príďte na 10. ROČNÍK najväčšej nezávislej konferencie o networkingu a podnikaní v Strednej Európe! Túto udalosť si nesmiete nechať ujsť!

Vynikajúce vstupy od viac ako 20tich top podnikateľov a profitujúcich lídrov vo svojom obore, show DARY ROLINS, RYTMUSA, módna prehliadka, panely úspešných podnikateľov a kopec umeleckých vystúpení!
 

Kde?

NTC Aréna, Bratislava 

Kto?

20 TOP rečníkov v oblasti PREDAJA a MARKETINGU sa podelí o svoje know-how, stratégie a odbornosť.

Je to príležitosť posunúť váš BIZNIS, ZNAČKU A NETWORKING na vyšší level a vytvoriť cenné kontaktt a prepojenia. Učte sa od najlepších a zabezpečte si svoje miesto na EMPIRE CON 2024, najlepšej BIZNIS A NETWORKING udalosti roka! Nepremeškajte túto neuveriteľnú príležitosť.

Kúpte si vstupenku do konca MARCA aj s exkuzívnymi bonusmi...
Zahraniční spíkri budú plne prekladaní z anglického jazyka do slovenského.

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top