Detail info
Close

East PRO Fight 23 by OKTAGON MMA

East PRO Fight 23 by OKTAGON MMA

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

VIP STÔL 150€/osoba  (možné zakúpiť iba celý stôl pre 4 osoby)

-        exkluzívne miesta VIP sektora priamo pred OKTAGONOM

-        Welcome drink 

-        neobmedzený konzum servírovaných pokrmov počas športovej časti eventu

-        obsluha a možný konzum nápojov priamo pri stole VIP sektora 

-        neobmedzený konzum nápojov počas športovej časti eventu (pivo, víno a nealkoholické drinky)

-        ponuka značkového alkoholu a miešaných drinkov a za zvýhodnenú cenu

-        afterparty po skončení športovej časti 

 

VIP SKYBOX 200€ /osoba. (možné zakúpiť iba celý Sky box pre 7 osôb)

-        exkluzívne miesta VIP uzavretého balkóna s jedinečným výhľadom priamo od OKTAGONu

-        Welcome drink 

-        neobmedzený konzum servírovaných pokrmov 

-        obsluha až do skyboxu nielen na podávanie nápojov ale aj jedál

-        neobmedzený konzum všetkých nápojov (pivo, víno, vybrané druhy alkoholov a nealkoholické drinky)

-        afterparty po skončení športovej časti 

 

Vstupenky pre vozičkárov + doprovod zdarma objednávajte na: hotline@ticketportal.sk (s kópiou oskenovaného ZŤP preukazu v prílohe)

 

 

East PRO Fight 23 opäť v Košiciach, ale s prívlastkom EXCLUSIVE. Úspešný reštart tejto série gala večerov máme za sebou a opäť sa chystá niečo nové. 

 

Máte radi tvrdé zápasy a spomínate na jedinečnú atmosféru starých dobrých EPF? Šport je pre Vás zábavou a športovisko miestom, kde sa radi stretávate a aj zabávate s kamarátmi, tak zbystrite pozornosť! Teraz si prídete určite na svoje, pretože je tu nový formát EPF - EXCLUSIVE!

 

A prečo EXCLUSIVE?

 

-       Tentokrát nás prichýlili priestory novo zrekonštruovanej KunstHally, ktorá sa nachádza v centre Košíc. Jej luxusné priestory nám konečne dovolia dať do predaja nielen VIP stoly,  ale pre najnáročnejších hostí aj  22 SkyBoxov. Tie sú jedinečné nie len polohov s výhľadom priamo do oktagonu, ale samozrejme aj službami vo forme allinclusive.

-       Hala pojme celkom 1000 divákov, teda atmosféra bude dá sa povedať rodinná, tak ako sme boli na East PRO Fight v minulosti zvyknutí a tak, ako to máte radi. Z každého jedného miesta bude vynikajúci výhľad do 15 m od centra diania.  

-       Prednosť dostanú domáce hviezdy, ktoré ste už mali možnosť vidieť v minulosti na EPF a doteraz ich mená rezonujú v ušiach fanúšikov, vďaka nezabudnuteľným zápasom. 

-       Súčasťou štartovky bude aj finále projektu Warriors Game.

-       Ďalšiou novinkou bude afterpárty. POZOR, tá sa uskutoční priamo na mieste, samozrejme s DJom a programom,  ale až po skončení športovej časti pre hostí ktorí sa budú chcieť naďalej baviť!

-       Skvelé služby budú samozrejmosťou pre všetkých zúčastnených. Nepôjde len o športové podujatie ale aj o spoločenskú udalosť, kde sa môžete stretnúť, užiť si športový zážitok a po skončení sa aj zabaviť s priateľmi. 

-       Čo viac si nielen fanúšik bojových športov môže priať? 

 

Nebudeme teda obmieľať dookola, že sa môžeme pýšiť statusom jednej z prvých úspešných slovenských organizácií, v ktorej bojovali slávne mená ako Muradov, Kozma, Boráros, Pukač, Možný, Tripšanský atď čo je pravda. Ale chceme pokračovať v duchu starých tradícii EPF, no vo novom a vylepšenom formáte. K štartovke zatiaľ prezradíme len to, čo už každý určite aj očakáva. Určite uvidíme skvelého Denisa Tripšanského, ktorý je vždy zárukou dobrého zápasu a ako ste videli je momentálne v životnej forme. K EPF vždy patril a vždy bude patriť aj Patrik Jevický. Oslavovaný či zatracovaný, no na štartovku patrí, tento raz bude ale štartovať podľa jeho obľúbených Underground pravidiel! Takisto na Košickej štartovke nesmie chýbať aj nová, vychádzajúca hviezda Matyasz Vyszlay. Šancu opäť dáme Munkovi a Stehnáčovi, ktorí predviedli skvelé výkony. Viac si zatiaľ necháme pre seba, ale verte, že sa tam bude na čo pozerať a určite na Vás čaká aj jedno prekvapenie!

 

Takže opäť v Košiciach, 26. mája 2023 v  KuntsHalle!

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture East PRO Fight 23 by OKTAGON MMA
Top