Escape room Spoločenstvo prsteňa

TheRooms.eu
Escape room Spoločenstvo prsteňa

Dátum: Escape room 15 Eur/osoba
Miesto: TheRooms.eu, Hlavná 5, Košice

Vstupenky

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Escape room Spoločenstvo prsteňa
Escape room 15 Eur/osoba

Popis podujatia

Escape room, alebo úniková izba, vám v časovom limite 70 minút prináša unikátny zážitok, na ktorý tak skoro nezabudnete! Predstavte si, že ste zamknutí v miestnosti, odkázaní len na racionálne uvažovanie a na pomoc svojich priateľov. Cieľom Escape room je spolupracovať, hľadať indície, riešiť najrôznejšie hlavolamy či zaujímavé hádanky, a nakoniec tak uniknúť z miestnosti späť do reality! Každá roomka je jedinečná, a vám sa tak naskytá možnosť vybrať si tému z naozaj širokého spektra ponúk, ktoré sme pre vás pripravili.

Všetko sa začalo ukovaním 19-tich prsteňov. 3 dostali elfovia, nesmrteľní, najmúdrejší a najspravodlivejší zo všetkých. 7 dostali trpasličí králi, najrýchlejší baníci a najlepší remeselníci. A 9 dostala rasa ľudí, ktorá zo všetkých najviac túži po moci. V rámci týchto prsteňov mal každý z nich možnosť ovládnuť a podmaniť si ostatné rasy. A tak si nažívali v relatívnom mieri. Ale všetci boli podrazení.
Hlboko v srdci krajiny Mordor a v plameňoch Hory osudu si temný pán Sauron potajme ukoval ešte jeden prsteň, aby vládol všetkým ostatným. S jeho silou začal plieniť dedinu po dedine, krajinu po krajine. Až narazil na vojsko aliancie doteraz nevídanej kde bok po boku stáli ľudia, elfovia aj trpaslíci bojujúci proti tyranii, násilnostiam a za záchranu ľudstva. Sauron bol porazený a Prsteň moci sa stratil nevedno kde. Jeho moc je však stále v ňom.

Pre koho je určená?
- Rodiny s deťmi,
- partie priateľov,
- teambuildingy,
- narodeninové oslavy,
- rozlúčky so slobodou.

Pre 2 - 8 hráčov.
Jedna osoba: 15 Eur

Dĺžka: 70 minút

Vstupenka je platná 3 mesiace od zakúpenia.

Viac o hre ako aj spôsob ako rezervovať hru nájdete na https://www.therooms.eu 

V prípade otázok, nám môžete napísať na info@therooms.euTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top