FIRE ON ICE

FIRE ON ICE

Dátum: 7. novembra 2019
Miesto: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
7
Nov 2019
19:00

Popis podujatia

Fire on Ice – Pocta svetových hviezd Jozefovi Sabovčíkovi

Osem olympijských medailistov, sedem majstrov sveta, deväť európskych šampiónov a celý rad domácich hviezd - to je jedinečná krasokorčuliarska šou Fire on Ice, ktorá zavíta do Bratislavy 7. novembra 2019. Po dvoch úspešných show Kings on Ice a Stars on Ice bude slovenská metropola svedkom ďalšej významnej krasokorčuliarskej udalosti. Zimný štadión Ondreja Nepelu ožije výnimočnou show Fire on Ice, ktorá bude venovaná slovenskej krasokorčuliarskej legende, Jozefovi Sabovčíkovi. Olympijský medailista, prezývaný Jumping Joe, sa v Bratislave definitívne rozlúči so svojou úspešnou kariérou.
Po jeho boku sa predstavia súčasné i bývalé svetové krasokorčuliarske top hviezdy – olympijský víťaz a štvornásobný majster sveta Alexej Jagudin, olympijská víťazka Adelina Sotnikovová, olympijskí víťazi Bobrovová so Solovjevom, európsky šampión Tomáš Verner, olympijskí víťazi Tatiana Totmianinová a Maxim Marinin, svetové akrobatické hviezdy Vladimir Besedin a Alexei Polishchuk a ďalší.

Vstupenky na predstavenie do Ostravy kúpite tu!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top