Detail info
Close

Gazdova krv

Gazdova krv

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Miesto konania/Place of event: DIVADLO ASTORKA KORZO '90, Námestie SNP 33, Bratislava


Gazdova krv je príbeh Gazdu, spisovateľa, ktorý žije v Devínskej Novej Vsi so svojou Ženou. V rámci jeho životného priestoru veľkú rolu zohráva matka, Klára, Dcéra a tajná láska Číňanka. Vzťah Gazdu k svojim najbližším prechádza rôznymi fázami náklonnosti a Gazda prežíva množstvo emotívnych situácií, často dojemných či komicko groteskných. Gazdova krv takisto ako prózy Ruda Slobodu využíva prelínanie časových i dejových pásiem. Príbeh sa odohráva po novembri 1989, jeho súčasťou sú aj retrospektívy do sedemdesiatych rokov dvadsiateho storočia, kedy sa Gazda dostal do kontaktu s ŠTB. Stretnutie s tajnou políciou, svojské, ako celý jeho život, vtipne a s nadhľadom zachytáva aj túto nepríjemnú stránku mnohých ľudí na Slovensku, ktorých v čase normalizácie oslovil režim na spoluprácu. Neopakovateľná je i situácia s neterou z Ameriky, ktorej by mal Gazda predstaviť krásy Slovenska či interview s Redaktorom pre prestížny denník v čase porevolučného Slovenska. Súčasťou deja sú Gazdove názory ako unikátny záznam zvláštneho myslenia a originálnych filozofických úvah Ruda Slobodu.


Dramaturgia: Andrea Domeová
Scéna a kostýmy: Mona Hafsahl
Hudba: Sisa Michalidesová
Réžia: Juraj Nvota
Účinkujú: Miroslav Noga, Szidi Tobias, Rebeka Poláková, Zita Furková, Zuzana Porubjaková, Zuzana Konečná, Matej Landl, Marián Labuda ml.

Dĺžka predstavenia: 2 hodiny 45 minút


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Gazdova krv
picture Gazdova krv
picture Gazdova krv
picture Gazdova krv
picture Gazdova krv
Top