Detail info
Close

HANIČKA a MURKO - KÚZELNÝ KVET

HANIČKA a MURKO - KÚZELNÝ KVET

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

ZÁZNAM PREDSTAVENIA DOSTUPNÝ DO 17.6.2020 16:00 hod.

Výnimočná premiéra Haničky a Murka! Užite si spolu s nimi a ich kamarátmi skvelý muzikál!

Najobľúbenejšia bábková dvojica Hanička a Murko pripravila v spolupráci s televíziou JOJ exkluzívnu premiéru svojho prvého muzikálu pre všetky malé deti.

Hanička je škôlkarka a spolu so svojim kocúrikom Murkom bývajú v malej dedinke. Zažívajú bežné veci, ako ostatné malé deti v škôlkárskom veku. Až RAZ... Raz sa im prihodí niečo kúzelné. Nájdu semienko, zasadia ho a vďaka kúzelnému kvetu prežijú jeden rozprávkový deň! A čo všetko zažijú? To sa dozviete v úplne novom predstavení! V muzikáli “Kúzelný kvet” sa deti môžu tešiť na 11 obľúbených pesničiek o zvieratkách, ktoré ich zaručene roztancujú a rozospievajú. Deti sa po prvýkrát stretnú s novými kamarátmi Haničky a Murka - pani Sliepkou a pánom Kohútom, pani Líškou, pánom Ďatlom, kamarátmi Ježkom, Zajkom či nezbednými Myškami a mnohými ďalšími zvieratkami z lesa a gazdovstva.

​Bábkový muzikál KÚZELNÝ KVET alebo ako Murko začal rozprávať prináša deťom obľúbená dvojica HANIČKA A MURKO. Hanička a Murko sú rovnako, ako ich noví zvierací kamaráti, bábky. Môžeme povedať, že medzi malými deťmi ide o najobľúbenejšiu bábkovú dvojicu. Majú svoj úspešný YouTube kanál (s viac ako 30 miliónmi videní pesničiek, rozprávok a vzdelávacích videí), vlastný seriál vysielaný v Detskej televízii JOJKO, koncertujú, vydali 2 CD aj 2 DVD. Muzikál Haničky a Murka bude mať premiéru 15.6.2020 o 10:00 hod.

Spolupráca Haničky a Murka a televízie JOJ je súčasťou jedinečného detského projektu televízie, ktorý už dva mesiace prináša deťom do domácností živé vystúpenia obľúbených detských interpretov. Koncerty sú vysielané z veľkého štúdia s profesionálnym zázemím (LED stena, koncertné osvetlenie, profesionálny zvuk, snímanie vystúpenia viacerými kamerami). Vďaka tomu je online prenos veľmi živý a umožňuje deťom autentický zážitok aj v tomto zložitom období, kedy nie je možné navštevovať kultúrne podujatia osobne.

“Keďže spoločenská situácia súvisiaca s ochorením COVID-19 prerušila živé vystúpenia všetkých umeleckých zoskupení, medzi nimi aj koncertné turné Haničky a Murka, rozhodli sme sa našim malým kamarátom priniesť úplne nové predstavenie - exkluzívnu premiéru bábkového muzikálu Kúzelný kvet,” informuje autorka projektu Lucia Zimanyiová. “Spoločne s Haničkou a Murkom v ňom vystúpi viac ako 20 zvieratiek. Bábky Haničku a Murka, ako aj všetky vystupujúce zvieratká (tiež bábky), vedú profesionálni bábkoherci,” dodáva. Väčšina z 11 pesničiek v muzikáli sú obľúbené ľudové pesničky. Ich úpravu do moderného zvuku zabezpečil Martin Zimanyi, autor hudby všetkých pesničiek Haničky a Murka. “Pesničky sú o zvieratkách, sú veselé, tanečné a keďže sú veľmi známe, budú mať deti možnosť zaspievať si ich spoločne s Haničkou, Murkom a ich zvieracími kamarátmi,” informuje Martin Zimanyi.

​Väčšina nových zvieracích kamarátov Haničky a Murka pochádza z rodiny maňušiek "Living Puppets". Ide o unikátne bábky, ktoré majú pohyblivé ústa a labky a preto je ich pôsobenie v príbehu veľmi živé a autentické. Bábky “Living Puppets” do muzikálu venoval e-shop s originálnymi hračkami HOPLA.sk.

Muzikál trvá 60 minút a je určený pre malé deti - predovšetkým v škôlkárskom veku. Aby si tento úplne nový muzikál mohlo pozrieť čo najviac fanúšikov Haničky a Murka, bude v archíve pre všetkých, ktorý si zakúpia rodinnú vstupenku, dostupný jeho záznam, a to do stredy 17.6. do 18:00 hod.

Tvorbu Haničky a Murka môžete sledovať na YouTube kanáli, kde nájdete viac ako 100 pesničkových klipov, vzdelávacích videí a rozprávkových príbehov: https://www.youtube.com/c/HaničkaaMurko

Aktuálne informácie o aktivitách Haničky a Murka nájdete na našej facebookovej stránke: https://www.facebook.com/hanickaamurko/

Viac informácií nájdete na www.hanickamurko.sk


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture HANIČKA a MURKO - KÚZELNÝ KVET
picture HANIČKA a MURKO - KÚZELNÝ KVET
picture HANIČKA a MURKO - KÚZELNÝ KVET
picture HANIČKA a MURKO - KÚZELNÝ KVET
Top