Detail info
Close

HC SLOVAN Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce

HC SLOVAN Bratislava
HC SLOVAN Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Po prvý raz od roku 2015 – ak nerátame covidovú sezónu 2021/2022 – začne HC SLOVAN Bratislava sezónu pred vlastnými fanúšikmi. Otvárací zápas obstará atraktívna repríza vlaňajšieho štvrťfinále play off proti prekvapeniu minulej sezóny tímu HK Dukla Ingema Michalovce. Opäť sa fanúšikovia môžu tešiť na zaujímavé súboje útočníkov Slovana s najlepším brankárom extraligy Stanislavom Škorvánkom, pričom fanúšikovia Slovana určite veria, že tentoraz so šťastnejším koncom pre belasých.

Zľavy:

  • deti vo veku 6 až 15 rokov
  • držitelia preukazov ZŤP, ZŤP-S: 50 % z bežnej ceny v danom sektore
  • držitelia preukazov ISIC, ITIC, EURO26: 10 % z bežnej ceny v danom sektore
  • deti vo veku do 6 rokov (nar. 1.8. 2017 a neskôr) vstup zdarma v sprievode dospelej osoby bez nároku na vlastné sedadlo.


Upozornenie:

Využitie zľavnených zápasových vstupeniek je možné iba na základe predloženia príslušných dokladov a preukazov. Signalizačné zariadenie na turniketoch na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu upozorňuje obsluhu v prípade použitia zľavnených zápasových vstupeniek (deti 6-15, ZŤP/ZŤP-S, ISIC, ITIC, EURO26). Ak bude na vstupe do arény pristihnutá osoba, ktorá nie je oprávnená využívať danú zľavnenú zápasovú vstupenku, nebude jej umožnený vstup do haly a obsluha turniketu, resp. usporiadateľská služba je oprávnená dotyčnej osobe vstupenku zabaviť bez náhrady.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top