Detail info
Close

HC SLOVAN Bratislava – HKM Zvolen

HC SLOVAN Bratislava
HC SLOVAN Bratislava – HKM Zvolen

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

V druhom domácom zápase sezóny privíta HC SLOVAN Bratislava finalistu vlaňajšieho ročníka HKM Zvolen a bude chcieť odčiniť vysokú prehru z otváracieho zápasu proti Michalovciam.

Zvolen patrí každý rok medzi užšiu skupinu kandidátov na ttul a inak tomu nebude ani v tejto sezóne. Do Bratislavy prichádza posmelený o jednoznačné domáce víťazstvo práve nad Michalovcami (4:1).

Trénerskému tandemu Oremus – Kmeč zostal viacmenej rovnaký káder ako vlani. Museli sa vysporiadať s odchodom Jedličku (draftovaný NHL) a Huntebrinkera. Do zámoria sa pobrali aj talentovaní bratia Barčíkovci a konkurenciu posilnili obranca Hraško (Lipt. Mikuláš) a útočník Stupka (Nové Zámky). Naopak, “rytieri” spod Pustého hradu získali do bránkoviska Američana Jakea Skupskeho, z Bolzana prišli bratia Hultsovci a z ECHL útočník Drake Rymsha a obranca Brennan Kapcheck.

Vlani sa obe mužstvá stretli 4x v základnej časti, 3x bol úspešnejší Slovan pri celkovom skóre 21:10. To ovplyvnil najmä prvý domáci zápas, v ktorom Slovan uštredril Zvolenčanom debakel 10:2.

Zľavy:

  • deti vo veku 6 až 15 rokov
  • držitelia preukazov ZŤP, ZŤP-S: 50 % z bežnej ceny v danom sektore
  • držitelia preukazov ISIC, ITIC, EURO26: 10 % z bežnej ceny v danom sektore
  • Skupinové zľavy: 10 % (10 až 20 ľudí), 20 % (21 až 49 ľudí), 25 % (50 a viac ľudí) cez objednavky@ticketportal.sk
  • deti vo veku do 6 rokov (nar. 1.8. 2017 a neskôr) vstup zdarma v sprievode dospelej osoby bez nároku na vlastné sedadlo.

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top