Detail info
Close

HC SLOVAN Bratislava - HC Soči

HC SLOVAN Bratislava - HC Soči

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Kids' Game - zápas proti aktuálne ôsmemu tímu Západnej konferencie, ktorého dres oblieka aj bývalý hráč Slovana a slovenský reprezentant Martin Bakoš - venuje HC SLOVAN svojim najmladším fanúšikom. 

Príďte si po polročnom vysvedčení vydýchnuť - alebo vylepšiť náladu - a začnite krátke polročné prázdniny návštevou hokejového zápasu na Slovane!

HC SLOVAN pripravil na tento zápas, ktorý sa hrá v deň polročných vysvedčení, špeciálnu akciu:

Ku každej zakúpenej bežnej vstupenke, vrátane platných sezónnych vstupeniek (permanentiek), si môžete zakúpiť dve vstupenky, každú za symbolické 1 euro, pre dieťa a mládež narodené po 1.1.2000. 

Akciu si je možné uplatniť na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti Ticketportal. 

Pri kúpe detských zľavnených vstupeniek za symbolické jedno euro je potrebné predložiť preukaz poistenca dieťaťa, resp. iný identifikačný doklad s dátumom narodenia. Na turniketoch pri vstupe do arény budú prebiehať kontroly oprávnenosti použitia zľavnených vstupeniek.

Súčasťou Kids' Game vo štvrtok 31. januára bude celý rad sprievodných aktivít: 

v prestávke sa v tretinkovom mikrozápase predstavia najmenší hokejisti Slovana z hokejových prípraviek; 

moderátora zápasu bude dopĺňať jeho detský kolega;

Angels Cheerleaders prispôsobia svoju choreografiu a zapoja do nej detských divákov;

Počas zápasu budú môcť deti vyhrať klubové suveníry, ak správne odpovedia na jednoduché otázky týkajúce sa účinkovania Slovana v KHL;

Vyžrebovaní detskí diváci budú mať po zápase možnosť nazrieť do kabíny A mužstva Slovana;

Každý detský divák, ktorý príde na tento zápas v drese, mikine, či vetrovke HC SLOVAN, dostane po zápase malý darček z oficiálneho fanshopu Slovana;

V prestávkach bude pre deti pripravená špeciálna detská zábavná a športová zóna.

Z hľadiska postavenia v tabuľke už Slovanu v tomto zápase o nič nepôjde. Napriek tomu veríme, že pozitívna energia z mladého hľadiska sa počas zápasu presunie aj na ľadovú plochu a dobrá atmosféra zápasu vybičuje hokejistov HC SLOVAN Bratislava ku kvalitnému výkonu a úspešnému výsledku.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top