Detail info
Close

HIP HOP ŽIJE BRATISLAVA 2023

HIP HOP ŽIJE BRATISLAVA 2023

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

HIP HOP ŽIJE OSLAVUJE 10 ROKOV ! 

2013 - 2023 

 

DESAŤ ROKOV HIP HOP ŽIJE 🔟🎶🖤

 

Keď sme prvýkrát organizovali festival Hip Hop Žije, Separ si práve užíval raketový vzostup vďaka projektu Buldozér a Majk Spirit lietal v oblakoch s albumom Nový Človek. Rytmus a Ego práve chystali album Navždy, ktorý do dnešného dňa hudobní kritici považujú za najlepší československý rapový projekt histórie a väčšina zástupcov novej vlny ešte netušila, že dnes bude ovládať scénu. 

 

Spoločne sme od roku 2013 zabehli náročný maratón a aj nad festivalom Hip Hop Žije nie vždy svietilo slnko. A to doslova. Nepoložili nás búrky, bomby ani rozhryznuté jazyky. Vydržali sme aj napriek pandémii a ekonomickej kríze. Vďaka vám – našim úžasným fanúšikom – sa dnes môžeme pýšiť titulom najväčšieho československého rapového festivalu. 

 

Sme nekonečne vďační, že z myšlienky komunitného jednožánrového podujatia sa za desať rokov stala veľkolepá festivalová séria s multižánrovým záberom. Na pódiách bratislavského Hip Hop Žije sa síce vystriedali najväčšie mená svetového rapu, postupne sme si však uvedomili, že vám chceme prinášať hudbu až takmer pod okná. Preto sme s festivalom začali cestovať a udomácnili sa vo všetkých kútoch Slovenska aj mimo neho. 

 

Hip Hop Žije a po novom už aj Hudba Žije sú každý rok pomyslenou správou o stave hudobnej kultúry na Slovensku a inak tomu nebude ani v roku 2023. 

 

Prípravy na 10. ročník sú v plnom prúde. Máme pre vás množstvo prekvapení, špeciálny program, zaujímavý line-up a ešte oveľa viac. Sľubujeme vám, že prvú dekádu Hip Hop Žije zavŕšime nezabudnuteľnými zážitkami. Aby sme vám dokázali, že to myslíme naozaj vážne, tak pre vás máme prvú zásadnú informáciu – bratislavská zastávka Hip Hop Žije 2023 sa vracia na ikonické miesto na Zlatých Pieskoch!

 

SEPAR, KONTRAFAKT, EKTOR, YZOMANDIAS, NIK TENDO, CALIN, VIKTOR SHEEN, GLEB, KALI, MAJK SPIRIT, NERIEŠ, PIL C, SAMEY, MOMO, SAUL, PORSHE BOY, MOJA REČ, DAME, STRAPO, ZAYO, RADIKAL CHEF, FRAYER FLEXKING, LUCA BRASSI10X, ČIS T, ALAN MURIN a ďalší

 

VIP zahrňa: 

 

Vlastný bar 

Komfortné sededie 

Výhľad na hlavné pódium ( vlastný koridor ) 

Vstup 16+ 

 

Backstage pass zahrňa: 

( v predaji len 50 ks ) 

 

Vlastný bar 

Komfortné sedenie 

Výhlad priamo z pódia 

Stretnutie s vystupujúcimi 

Vstup 18+ 

 

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top