Detail info
Close

HVIEZDNY KONCERT NA ZÁMKU ADRIANA KUČEROVÁ - FILIP TŮMA so SYMFONICKÝM ORCHESTROM

ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK
HVIEZDNY KONCERT NA ZÁMKU ADRIANA KUČEROVÁ - FILIP TŮMA so SYMFONICKÝM ORCHESTROM

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

PREDAJ MOŽNÝ LEN FORMOU HOMETICKET!

Hviezdny koncert na zámku Adriana Kučerová - Filip Tůma s orchestrom

Účinkujú:
Adriana Kučerová, soprán
Filip Tůma, barytón
30 členný SYMFONICKÝ ORCHESTER
Adrian Kokoš, dirigent 

Na historickom nádvorí zámku Šimák vystúpi slovenská operná diva Adriana Kučerová, ktorej vokálne umenie je celosvetové! 

Svetová operná diva Adriana Kučerová spievala napr. v milánskej La Scale, Viedenskej štátnej opere, opera v Tel Avive, The Dallas opera, Staatsoper Berlin, Opéra National de Paris, Houston Grand Opera, hosťovala na najprestížnejších operných festivaloch ako sú Glyndebourne Festival v Anglicku, BBC PROMS v Londýne, Salzburger Festspiele, Pražské jaro, BHS, jej speváckymi partnermi boli svetoznámi operní speváci ako Juan Diego Flórez, či náš slovenský tenorista Pavol Bršlík. Spievala pod taktovkou tých najväčších svetových dirigentov - R. Muttiho, D. Barenboima, J. Bělohlávka, N. Harnocourta, K. Nagana, G. Dudamela a mnohých ďalších.

Je pokračovateľkou slávnej tradície slovenských sopranistiek ako Lucia Popp, Edita Gruberová alebo Ľubica Vargicová a v súčasnosti patrí k absolútnej slovenskej opernej špičke. Často hosťuje v prestížnych operných domoch ako napríklad Teatro alla Scala v Miláne, Bavorská štátna opera v Mníchove, Berlínska štátna opera, Štátna opera vo Viedni, parížska Opera de Bastille, Theater an der Wien, Houston Grand Opera, Dallas Opera, či Teatro Colon v Buenos Aires a je hosťujúcou sólistkou aj Slovenského národného divadla. Vystúpila tiež v rámci festivalov Glyndebourne Festival & Touring Opera, Salzburg Mozart Wochen, Salzburg Festival, Pražská jar, BBC Proms a ď. a spolupracovala s takými dirigentskými osobnosťami ako Daniel Barenboim, Gustavo Dudamel, Vladimir Jurowski, Riccardo Muti, Nicolaus Harnoncourt či Fabio Lusi. Pravidelne sa zúčastňuje rôznych charitatívnych podujatí, či benefečných koncertov. 

Jej speváckym partnerom na hviezdnom koncerte bude známy a populárny moderátor, herec a operný spevák Filip Tůma, ktorý stvárnil celý rad operných a operetných úloh na scéne Opery Slovenského národného divadla v Bratislave, Štátneho divadla v Košiciach, ale aj za hranicami Slovenska.

Okrem účinkovania v opere poznajú slovenskí diváci Filipa Tůmu aj ako herca Činohry Slovenského národného divadla, bratislavského Divadla Aréna, ale aj z niekoľkých slovenských populárnych televíznych seriálov. 

Na koncerte odznejú známe operné árie a duetá (Händel, Mozart, Gounod, Verdi, Puccini). V jedinečnej interpretácii Adriany Kučerovej si budete môcť vychutnať napríklad pôsobivú áriu z pera velikána talianskej opery Giacoma Pucciniho “O mio babbino caro”. Filip Tůma okrem opernej klasiky zaspieva aj emotívnu taliansku pieseň CARUSO a predstaví sa aj v roli operetného gavaliera. Exluzívne na zámockom koncerte zaspievajú hviezdni umelci aj svoje obľúbené ľudové piesne a to v originálnych úpravách našich hudobných slovenských velikánov ako sú napríklad Eugen Suchoň, či Bartolomej Urbanec. O hudobný sprievod sa postará orchester SLOVENSKÍ SYMFONICI, pod vedením dirigenta Adriana Kokoša. 

Hviezdny koncert na zámku ŠIMÁK bude oslavou hudby a krásna. Zažite neopakovateľnú atmosféru pod holým nebom, kde hviezdy, budú žiariť pre Vás všetkých. 

EXTERIÉR - zámocké nádvorie

Koncert sa uskutoční na historickom nádvorí zámku z 13.storočia v Pezinku a naše zámocké brány na koncert sa otvárajú 18:30hod.
Začiatok: 20:00 hod.
Miesto: Nádvorie pod holým nebom, Šimák Zámok Pezinok
Info: +421 33 79 89 000 / hotel@zamokpezinok.sk
www.zamokpezinok.sk

Po odohratí 30minút predstavenia sa vstupné nevracia.
Deti od 10 rokov – cena vstupenky je bez nároku na zľavu.

VIP stôl - je možné si zakúpiť iba celý stôl pre 4 osoby. VIP vstupenka zahŕňa: obsluha počas večera, víno, nealko, kanapky, dezerty, ovocie.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Odporúčané

Top