Detail info
Close

Hans Zimmer Live

Hans Zimmer Live

Miesto:

Hans Zimmer producent a skladateľ filmovej hudby naživo sprevádzaný kapelou, orchestrom a speváckym zborom. Príďte si vypočuť Pirátov z Karibiku, Gladiátora...

Vstupenky

Popis podujatia

Začiatkom leta 2023 sa dvojnásobný držiteľ Oscara Hans ZIMMER vráti do Európy so svojím úspešným turné v Bratislave odohrá odložený koncert.

Po tom, čo Hans Zimmer slávil nezabudnuteľné triumfálne úspechy pred vypredanými davmi v najväčších koncertných arénach po celej Európe, môžeme teraz s radosťou oznámiť, že jeho turné bude pokračovať. Od konca apríla 2023 sa rocková hviezda filmových skladateľov vráti so svojou vynikajúcou živou kapelou a orchestrom na "Hans Zimmer Live - Europe Tour 2023". Arénové turné zahŕňajúce 30 koncertov v 15 krajinách sa okrem iného zastaví v Portugalsku, Španielsku a na Slovensku, pričom nové termíny sú naplánované aj v Nemecku. Odložený bratislavský koncert, ktorý sa mal uskutočniť v marci tohto roka je preložený na nový termín 6.júna 2023 na pôvodnom mieste na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti na nový termín.


Okrem prelomovej zvukovej a svetelnej šou jeho kapela, niekoľkonásobný držiteľ Oscara® a Grammy Hans Zimmer a Odessa Opera Orchestra & Friends predvedú celosvetovo úspešné skladby hollywoodskeho skladateľa s použitím troch stoviek rôznych nástrojov. Medzi dvanástimi novoaranžovanými koncertnými suitami sú GLADIÁTOR, PIRÁTI Z KARIBIKU, BATMAN, INTERSTELLAR, LEVÍ KRÁĽ a DUNE. Za túto partitúru získal Hans Zimmer svojho druhého Oscara, čo zistil počas svojej zastávky na turné v Amsterdame koncom marca tohto roku. 6.júna 2023 ponúkne svoju hudobnú genialitu na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. 
Vstupenky na koncert Hansa Zimmera budú v predaji v sieti ticketportal od utorka 15.6.2022 od 10:00 hodiny.
Hlavní mediálni partneri koncertu sú TASR, Slovenský Rozhlas a Televízia Markíza.

Ceny vstupeniek od 15.6.2022 zostávajú v predaji s pôvodnými cenami.
od 1.9.2022 sa všetky ceny vstupeniek zvýšia o 10%
od 1.12.2022 sa všetky ceny vstupeniek zvýšia o ďalších 10%

Hans Zimmer Live
Europe Tour 2023

April  23        Oberhausen        Rudolf Weber – ARENA
April  25        Antwerp        Sportpalais Antwerp
April  27        Frankfurt        Festhalle Frankfurt
April  29        Stuttgart        Hanns-Martin-Schleyer-Halle
May  01        Turino            Pala Alpitour
May  03        Bologna        Unipol Arena (postponed from 2022)
May  06        Nice            Palais Nikaia
May  07        Montpellier        La Sud de France Arena
May  09        Bordeaux        Arkea Arena Bordeaux
May  11        Bilbao            BILBAO EXHIBITION CENTRE
May  13        Lisbon            Altice Arena
May  16        Madrid            WiZink Center
May  20        Hannover        ZAG Arena
May  22        Zurich            Hallenstadion Zurich
May  24        Munich            Olympiahalle Munich
May  26        Berlin            Mercedes-Benz Arena
May  28        Hamburg        Barclays Arena
May  30        Krakow            Tauron Arena Krakow
June 02        Prague            O2 Arena
June 03        Vienna            Wiener Stadthalle – Halle D
June 05        Budapest        Papp László Sportaréna
June 06        Bratislava        Ondrej Nepela Arena (postponed from 2022)
June 09        Cologne         LANXESS arena
June 10        Amsterdam         Ziggo Dome
June 12        Rotterdam        Ahoy Rotterdam
June 14        London            The O2
June 15        London            The O2
June 16        Manchester      Manchester Arena
June 18        Dublin            3Arena
June 22        Brussels        Palais 12
June 23        Paris            Accor Arena
June 24        Paris            Accor Arena

Tickets are on sale on Wednesday, June 15, 2022 at 10:00 a.m. CET


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Hans Zimmer Live - 5.3.2022 o 20:00 hod. - aktuálne informácie

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Hans Zimmer Live, ktoré sa malo konať dňa 5.3.2022 o 20:00 hod. na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 6.6.2023 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 14.7.2022!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to najneskôr do 14.7.2022 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 14.7.2022 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 14.7.2022 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 14.7.2022 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ/CHANGED - Hans Zimmer Live - 5.3.2022 20:00

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Hans Zimmer Live, ktoré sa malo konať dňa 5.3.2022 o 20:00 hod. v Zimnom štadióne Ondreja Nepelu, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, ktorý upresníme v najbližšej dobe.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 5.3.2022!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to najneskôr do 5.3.2022 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 5.3.2022 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 5.3.2022 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom formulára v registrovanom účte klienta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus kartou: Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Benefitovou poukážkou (prípadný doplatok kartou): V prípade, že klient doplácal rozdiel ceny, k žiadosti je potrebné vyplniť vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie`` aj číslo účtu, na ktorý má byť platba poukázaná. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Oznam organizátora:
Oznam o zmene termin koncertu Hansa ZIMMERA

Termíny koncertného turné Hans Zimmer Live - Europe Tour 2022 z februára a začiatku marca 2022 sa presúvajú na apríl 2022.
Plánovaný termín koncertu v Bratislave na Slovensku 5. marca 2022 nie je, žiaľ, možné z logistických dôvodov implementovať do nového programu turné.
Nový termín turné a koncertu v Bratislave oznámime čo najskôr.
Za celý tím Hans Zimmer Live sa už teraz tešíme, že sa uvidíme na koncertnom turné v Bratislave!

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top