Detail info
Close

Hauser - Rebel with a cello

Hauser - Rebel with a cello

Dátum: 24. júla 2024
Miesto: TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
Adresa: Odbojárov 9, Bratislava

Vstupenky

Streda
24
Júl 2024
20:00
Hauser - Rebel with a cello

Popis podujatia

NAJLEPŠÍ VIOLONČELISTA
NA SVETE VYSTÚPI V BRATISLAVE
Vypredáva arény po celom svete a teraz mieri na Slovensko!
Bad boy medzi inštrumentalistami a zakladajúci člen 2Cellos, známy jednoducho ako HAUSER, vystúpi v rámci svojho prvého sólového turné „Rebel with a Cello“ v Bratislave.

Nabitý energiou a úspechom z megaúspešného turné v roku 2023, prináša tento špičkový violončelista a vizuálny umelec dokonalú hudobnú prehliadku – svoju osobitú show, v ktorej nebude chýbať romantický a duchaplný zvuk, Hauserov nenapodobiteľný štýl hrania a pyrotechnika.

Hudobný “bad boy” a romantik – tak Hausera poznajú jeho fanúšikovia, a to predovšetkým prostredníctvom dychberúcich videí, ako je napríklad nesmierne populárny „Beach Party” alebo snový vizuálny koncept „Alone Together”. HAUSER-ovo turné „Rebel with a cello” predstavuje tretie dejstvo rockového a rytmického retra, ktoré prechádza do moderných celosvetovo známych tanečných skladieb z jeho nového sólového albumu „The Player”.


ZATANCUJTE SI S NÍM
A PODĽAHNITE JEHO PODMANIVÉMU KÚZLU.

Úspech HAUSERA siaha ďaleko za hranice miliónov followerov na YouTube, Facebooku a Instagrame, kde má obrovskú fanúšikovskú základňu, ktorá sa neustále rozrastá. Na konte má tiež miliardy audio streamov a prezretí videí naprieč platformami a sociálnymi sieťami. Chorvátsky violončelista je fenomén, ktorý je virtuóz a zároveň neodolateľný a živočíšny performer.

Pre HAUSEROVÝCH fanúšikov môže ísť jednoducho o jeho schopnosť zjednotiť generácie milovníkov hudby.

HAUSER, NAŽIVO. REBEL WITH A CELLO.
CELOSVETOVÉ TURNÉ.

Vozičkar + doprovod 65e (20+45)


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Hauser - Rebel with a cello
picture Hauser - Rebel with a cello
picture Hauser - Rebel with a cello

Na mape

google maps

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - HAUSER - REBEL WITH A CELLO - 24.7.2024 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie HAUSER - REBEL WITH A CELLO, ktoré sa malo konať dňa 24.7.2024 o 20:00 hod. v Amfiteáteri Nitra, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.
Všetky zakúpené vstupenky, budú zmenené na konkrétny typ sedenia a to nasledovne:
- Vstupenky, ktoré boli zakúpené na plochu – budú zmenené na sedenie na ploche v predných radoch
- Vstupenky Silver voľné sedenie – budú zmenené na  sedenie v sektoroch A1, A2, A3, A4 ,A5, A9, A10, A11, A12 – v rovnakej cenovej kategórii, tak aby vstupenky zakúpené v jednom nákupe boli umiestnené vedľa seba.
-Vstupenky zakúpené na sedenie v červenej zóne  - budú zmenené na konkrétne miesta na sedenie v sektoroch  B1 a B12 a to bez doplatku napriek vyššej cenne sedenia ako bola pôvodná kúpna cena

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky najneskôr do 30.4.2024 nasledovne:

Klienti, ktorí vstupenky si zakúpili na predajnom mieste (aj už zrušenom), ich môžu vrátiť výhradne poštou a to najneskôr do 30.4.2024 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. K žiadosti je potrebné doložiť originál zakúpene vstupenky, číslo účtu v tvare IBAN a e-mailovú adresu.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 30.4.2024 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 30.4.2024 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 30.4.2024 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

OZNAM ORGANIZÁTORA:
Dôležitá aktualizácia: Zmena miesta konania koncertu HAUSERa "The Rebel with a Cello"

Vážení držitelia vstupeniek,

ako koncertná promotérska spoločnosť chceme poskytovať nezabudnuteľné hudobné zážitky. A preto máme dôležitú aktualizáciu týkajúcu sa koncertu svetoznámeho violončelistu, HAUSER-a, ktorý je súčasťou jeho prvého sólového turné "The Rebel with a Cello".

Aby sme zabezpečili čo najlepší zážitok pre našich divákov, rozhodli sme sa presunúť koncert z otvorenej scény v Nitre do prestížnej TIPOS Arény v Bratislave. Toto rozhodnutie je motivované našim záväzkom poskytnúť neporovnateľnú technickú podporu, maximálne pohodlie divákov a záruku, že koncert prebehne hladko bez ohľadu na počasie.

Vaše vstupenky na miesto konania v Nitre zostávajú platné pre nové miesto bez potreby akéhokoľvek ďalšieho kroku z vašej strany. Zákazníkov, ktorí si zakúpili vstupenky online cez Ticketportal, budú kontaktovaní priamo s podrobnosťami o zmene miesta konania.

V prípade akýchkoľvek otázok sme tu pre vás. Vaša spokojnosť a zážitok z koncertu sú našou najvyššou prioritou.

Vážime si vaše porozumenie a flexibilitu. Presun do TIPOS Arény je krokom k tomu, aby bol koncert HAUSER-a nezabudnuteľnou udalosťou pre všetkých zúčastnených.

Ďakujeme za vašu podporu a tešíme sa na vás na koncerte.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top