Detail info
Close

Hollywood Vampires

Hollywood Vampires

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

HOLLYWOOD VAMPIRES

Prichádza mediálne najsledovanejší koncert roka 2023

na Slovensku.

 20.7. 2023 Banská Bystrica Amfiteáter

 

Po tohtoročnom skúšobnom mnohotisícovom koncerte Helloween a Hammerfall, alebo Boney M, Legendy, českých hard/n/heavy hviezd Traktor, Alkehol a Torr, nachystala agentúra Profi Event ďalšiu – a nebojíme sa povedať, ešte väčšiu bombu.

Do Banskej Bystrice prídu zahrať svoj mega-hitový set hudobníci, pôsobiaci pod menom Hollywood VampiresNič? OK, teraz spozornelo možno pár tisíc ľudí.
Tak poďme pomalou šokovou terapiou.

Tommy Henriksen - hudobník, ktorý je známy ako producent, „mixážista“, gitarista, basgitarista a autor skladieb v skupinách práve Hollywood Vampires, ale aj Alice Cooper Band a Warlock!!! Dobré, nie? Ako producent spolupracoval s interpretmi ako Lady Gaga, Meat Loaf, Lou Reed, Halestorm, Kesha a Daughtry.

Alice Cooper - svetoznámy rocker, ktorý má na konte množstvo megahitov ako Poison, I´m Eighteen, No more mr. Nice Guy, School´s Out,  Hey Stoopid, Bed of Nails, House of Fire, ktorého skladby prevzalo toľko kapiel, ako jeho nápad s jeho vizážou. Pomaľovaná legenda, od ktorej si vzali vzor ešte aj Kiss a potom zástupy a zástupy rockových, metalových aj iných kapiel a umelcov...
Už sa ťažšie dýcha 7 až 10 tisícom fanúšikov?

Ideme ďalej, jazda len začala...
Joe Perry - Ou, tak to je nálož! Gitarista a jeden z dvoch najznámejších členov Aerosmith je aj gitaristom Hollywood Vampires. Ak niekomu náhodou, ale naozaj len náhodou, nehovorí nič meno Alice Cooper, tak Aerosmith je už meno pre niekoľko desaťtisíc fanúšikov aj na Slovensku. Dych sa ale ešte nezastavil...

Druhým gitaristom skupiny Hollywood Vampires nie je nikto iný ako Johnny Depp.

A teraz si predstavujeme, ako sa táto správa začína šíriť Slovenskom a okolitými krajinami, pretože toto je rocker, ktorý je viac známejší svojou fantastickou filmovou kariérou  (ako rockovou) s doslova netypickými filmovými úlohami (Nožnicovoruký Edward, Ospalá diera, Alica v krajine zázrakov, Charlie a továreň na čokoládu, ale aj Nočná mora z Elm Street alebo Čata zo začiatkov kariéry). Avšak nad tým všetkým je postava Jacka Sparrowa, akože najznámejšieho pirátskeho kapitána na svete (odpustite Long John Silver, ste už „len“ dvojka) ... Ale príde sa predstaviť ako poriadny rocker, ktorý vám zahrá a zaspieva niečo z tvorby kapely a množstvo šlágrov.

Tak a teraz sa nadýchli státisíce fanúšikov tohto „netypického“ herca, idola, ale aj vzoru. Takže skúsme takto polopatisticky. Johnny Depp a jeho kapela Hollywood Vampires, all stars band v zostave s Alice Cooperom a Joe Perrym, navštívia Slovensko a zahrajú exkluzívny koncert dňa 20. júla 2023.


Od 2.11. si môžete zakúpiť aj vstupenky od kapely a ich servera, od 4.11. exkluzívne na Slovensku v sieti Ticketportal - už od 60€! Pre tých najrýchlejších. Samozrejme, vstupenky budú sektorované a v rozdielnych cenách. Asi si bude treba švihnúť, lebo vypredanie nastavenej kapacity 12.000 vstupeniek sa totiž predpokladá do konca roka.www.hollywoodvampires.com

www.facebook.com/hollywoodvampires

www.instagram.com/hollywoodvampires

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Hollywood Vampires
picture Hollywood Vampires

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ/CANCELED - Hollywood Vampires - 20.7.2023 16:00 - aktuálne informácie č.2

Spoločnosť Ticketportal SK, s.r.o., so sídlom Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava, IČO: 35 850 698, zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, oddiel Sro, vložka č. 28073/B (ďalej ako "Ticketportal SK") zabezpečovala v mene a na účet usporiadateľa Sten Hard a. s., so sídlom Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava, IČO: 51319772, zapísaného v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, oddiel Sa, vložka č. 6726/B a Expres food, spol. s r. o., so sídlom Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava, IČO: 53326229 , zapísaného v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, oddiel Sro, vložka č. 150627/B (ďalej ako "Usporiadateľ") distribúciu a predaj vstupeniek na podujatia Hollywood Vampires (ďalej ako "Podujatie" alebo "Podujatia"), ktoré sa malo pôvodne konať 20. júla 2023 o 16:00 hod. v Amfiteáter Banská Bystrica.

Spoločnosť Ticketportal SK mala pre Usporiadateľa v jeho mene a na jeho účet zabezpečovať prijímanie žiadostí od majiteľov vstupeniek o vrátenie vstupného na Podujatie, ich spracúvanie a vyplácanie vráteného vstupného majiteľom vstupeniek, ktorí o jeho vrátenie požiadali.
 
Spoločnosť Ticketportal SK touto cestou oznamuje majiteľom vstupeniek na Podujatia, že nemá od Usporiadateľa k dispozícii finančné prostriedky na zabezpčovanie vracania vstupného v jeho mene a z tohto dôvodu s účinnosťou od 9.10.2023 od 0:00 hod. už pre Usporiadateľa nezabezpečuje prijímanie a spracúvanie žiadostí majiteľov vstupeniek o vrátenie vstupného na Podujatie, ani vyplácanie vráteného vstupného (vrátane vstupeniek, pri ktorých spoločnosť Ticketportal SK už pred týmto momentom prijala žiadosti o ich vrátenie v mene a na účet Usporiadateľa). Prijímanie a spracúvanie žiadostí majiteľov vstupeniek o vrátenie vstupného na Podujatie ako aj vyplácanie vráteného vstupného bude od vyššie uvedeného momentu zabezpečovať priamo Usporiadateľ. Kontaktné údaje, prostredníctvom ktorých je aj v tejto veci možné kontaktovať Usporiadateľa, sú nasledujúce:

E-mail: sten45451@gmail.com

V prípade zmeny situácie a poskytnutia finančných prostriedkov zo strany Usporiadateľa, potrebných na vrátenie vstupného na Podujatia, Vás o tejto skutočnosti budeme informovať prostredníctvom našej webovej stránky. Majiteľov vstupeniek, ktorí nám do vyššie uvedeného termínu zaslali žiadosti o vrátenie vstupeniek a vstupné im zo strany Usporiadateľa ešte nebolo vrátené, budeme kontaktovať elektronickou poštou alebo telefonicky. Ďalšie informácie sú uvedené na našej webovej stránke v sekciách Tlačové správy a Zmeny a zrušenia.


ZRUŠENÉ/CANCELED - Hollywood Vampires - 20.7.2023 16:00

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Hollywood Vampires, ktoré sa malo konať dňa 20.7.2023 o 16:00 hod. v Amfiteáteri Banská Bystrica , je ZRUŠENÉ!

O spôsobe vrátenia financií Vás budeme kontaktovať v blízkej dobe!

Oznam organizátora: Po zrušení koncertu v Budapešti, prichádza ďalšie. Je nám to ľúto, ale dnešný koncert Hollywood Vampires je definitívne zrušený.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - Hollywood Vampires - 20.7.2023 o 16:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že koncert Hollywood Vampires, ktorý sa mal konať dňa 20.7.2023 o 16:00 hod. v Olympic Fields, Zvolenská Slatina , je ZMENENÝ! Koncert sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: Amfiteáter Banská Bystrica.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Oznam organizátora:
Z organizačných dôvodov sme nútení koncerty Hollywood Vampires presunúť. Koncert sa uskutoční na amfiteátri Paľa Bielika v Banskej Bystrici. Ten je známy ako jeden z najväčších na Slovensku, ale aj jeho kapacita je limitovaná. Preto ostáva na predaj už len cca 2500 vstupeniek.

Akcia sa presúva do krajského mesta Banská Bystrica, ktorá je na nápor fanúšikov už zvyknutá. Okrem lepšej infraštruktúry ponúka aj lepšie možnosti ubytovania či iných aktivít. Nehovoriac o ústretovosti zo strany mesta Banská Bystrica ako takého.

Zmenou vám zároveň spríjemníme sledovanie koncertu, keďže zo státia sa na amfiteátri stáva voľné sedenie. Samozrejme komfort číslovaných miest na tribúny ostáva zachovaný a to vydelením a označením radov a sedačiek tak ako to bolo v  pôvodnom mieste konania. VIP státie ostáva pod pódiom s tým, že aj sem pribudnú aj miesta na sedenie. Pozrite si prosím  plánik miesta a samozrejme ďalšie informácie budú nasledovať.

Pozor zmena ceny vstupenky! Voľné sedenie je od teraz za 70€.

Klienti, ktorým zmena miesta nevyhovuje, môžu zakúpené vstupenky vrátiť v priebehu 7 pracovných dní od oznámenia zmeny v mieste zakúpenia.

 

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 7.7.2023!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to  najneskôr do 7.7.2023 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 7.7.2023 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 7.7.2023 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať  prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 7.7.2023 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top