Hrdza

Hrdza

Dátum: 23. augusta 2007 - 25. apríla 2010
Miesto: Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
23
Aug 2007
19:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Nedeľa
25
Apr 2010
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Hrdza
Bastion Pub

Bratislava

Popis podujatia

Prídte s nami osláviť naše 22. narodeniny. Okrem kompletnej zostavy kapely Hrdza pozvanie prijali aj hostia ako Štefan Štec, spevácka skupina Šafolka, Dominika Šuťáková (spev), Gabi Silvay (fujara, píšťalky, husle), Mykhaylo Zakhariya (cimbal), Marek Pastirik (kaval, duduk, gajdy). Nebudú chýbať hity ako Slovensko moje, otčina moja, Taká sa mi páči, Mám ja orech či Štefan. Odznejú aj úplné novinky. Mnohé skladby si budete môcť vychutnať v novej neopakovateľnej podobe. Neváhajte, tešíme sa na vás.

HRDZA - Špička žánru world music na Slovensku
Hudba hraná s radosťou a zo srdca. Prešovská skupina HRDZA (SK) pôsobí na scéne world music od roku 1999. Silné hlasy, špičkoví hudobníci a šikovne spracované piesne miešajú staré s novým do príjemného zvuku.
HRDZA je známa najmä svojimi vlastnými piesňami (Taká sa mi páči, Košieľočka), v ktorých čerpá zo slovenskej hudobnej tradície ale aj úpravami ľudových piesní (Slovensko moje, otčina moja, Štefan, Divčata, Mám ja orech).
Neodmysliteľnou súčasťou kapely sú jej speváčky, Susanna Jara (PL) a Lucia Gibarti. Kapela vydala päť štúdiových albumov a jeden výberový album. Album Neskrotený bol veľmi dobre hodnotený kritikmi ako aj fanúšikmi, v apríli 2019 dosiahol štvrté miesto v prestížnom medzinárodnom rebríčku World Music Charts Europe (WMCE). Ide o rebríček, v ktorom odborníci na world music z radov redaktorov 42 rozhlasových staníc z 24 krajín Európy hodnotia aktuálne albumy z celého sveta. Je to historicky najvyššie miesto aké dosiahla slovenská kapela v rebríčku fungujúcom od roku 1991.
Kapela je známa aj z televíznych súťaží Eurovision Song Contest 2010 a Česko Slovensko má talent 2016. Youtube kanál kapely Hrdza má obrovskú sledovanosť a video Štefan s úpravou rusínskej ľudovej piesne si každý mesiac pripisuje ďalší milión zhliadnutí.
Vo februári 2020 prispela Hrdza svojou úpravou piesne Slovensko moje, otčina moja k filmu Sviňa. V tomto roku kapela oslavuje 22 rokov aj prostredníctvom špeciálneho štúdiového albumu, ktorý vyšiel v júli 2021.


Hostia:
Šafolka
Štefan Štec
Gabi Silvay
Marek Pastirik
Dominika Šuťáková
Mykhaylo Zakhariya

Vstupné: 8,- € / 5,- € študenti / 10,- € na mieste
Deti do 12 rokov majú vstup v sprievode rodiča zadarmo.

Na podujatí sa budú vyhotovovať fotografické zábery, resp. audiovizuálny záznam.

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Hrdza - 16.9.2021 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že koncert Hrdza, ktorý sa mal konať dňa 16.9.2021 o 19:00 hod. v Záhrada umenia, Prešov, je ZRUŠENÝ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top