Detail info
Close

Il Volo

Il Volo

Dátum: 8. októbra 2024
Miesto: TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
Adresa: Odbojárov 9, Bratislava

Vstupenky

Utorok
8
Okt 2024
19:00

Popis podujatia

IL VOLO – LIVE IN CONCERT
8.10.2024. BRATISLAVA
TIPOS ARÉNASvetoznáme talianske pop-operné trio IL VOLO, v zložení Piero Barone, Ignazio Boschetto a Gianluca Ginoble, príde do Bratislavy s nezabudnuteľným koncertom, aby očarilo slovenské publikum na pódiu Tipos Areny 8.10.2024.

Ako jedni z najvýraznejších predstaviteľov žánru lyrický pop už viac ako desaťročie dobývajú pódia po celom svete a teraz prídu k publiku v organizácii Music Production, BRICS Entertainment a Koncertpromo.

Trio už dokázalo, že dokáže uchvátiť publikum všetkých vekových kategórií svojimi jedinečnými hlasmi a vášnivými vystúpeniami. Hudobný repertoár IL VOLO sa pohybuje od klasických talianskych melódií až po modernú pop-operu, čo zaručuje, že návštevníci koncertu zažijú rozmanitý a nezabudnuteľný hudobný zážitok. Počas vystúpenia bude mať publikum príležitosť spoznať jedinečné talenty členov súboru a bohatstvo hudobného žánru, ktorý reprezentujú.

Nezmeškajte túto špeciálnu príležitosť počuť IL VOLO naživo a byť súčasťou kúzelnej skúsenosti!

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Il Volo
picture Il Volo
picture Il Volo
picture Il Volo

Na mape

google maps
Top