Detail info
Close

Jana Kirschner & Sima Martaus /Best Of/

Jana Kirschner & Sima Martaus /Best Of/

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 01.08.2015 o 20:00
Miesto konania/Place of event: Amfiteáter Senec

Popis/Description:

Senec zažije jedinečný dvojkoncert „Best Of: Jana Kirschner a Sima Martausová“!

1. augusta 2015 v Senci sa na jednom pódiu stretnú dve výnimočné speváčky! Publikum v seneckom amfiteátri zažije unikátny dvojkoncert, na ktorom Jana Kirschner aj Sima Martausová predstavia to najlepšie z tvorby. Sima sa na koncert s Janou Krischner veľmi teší. Fanúšikovia sa zase môžu tešiť na 180 minút plných hitov dvoch významných slovenských speváčok. Na dvojkoncerte s názvom „Best Of: Jana Kirschner a Sima Martausová“ plánuje Sima zaspievať skladby z posledného albumu „Na pravom poludní“ či „Dobrý deň, to som ja“. Mladá speváčka sa chystá fanúšikom v Senci predstaviť aj úplnú novinku.

Dve výrazné slovenské hudobníčky, Jana Kirschner a Sima Martausová, zaspievajú 1. augusta 2015 v seneckom amfiteátri to najlepšie zo svojej tvorby. Publikum zažije dvojitú dávku očarujúcich hlasov a textov významných slovenských hudobníčok. Oceňovaná speváčka Sima Martausová sa na jedinečný dvojkoncert s Janou Krischner veľmi teší.

“Pre mňa je špeciálne už len to, že budeme mať s Jankou dvojkoncert. Verím, že týmto nápadom potešíme aj našich fanúšikov. Veľmi sa na koncert teším, pretože mám Janku rada, páči sa mi ako spieva a ako tvorí. Je to pre mňa veľká radosť a česť mať spoločný koncert práve s ňou.” Prezradila Sima Martausová.

Dĺžka koncertu: 180 min.

Vstupné/Entry:
15,00 EUR - státie
22,00 EUR - voľné sedenie
Cena sa bude postupne zvyšovať!

Zľavy pre deti, študentov, dôchodcov, zťp: bez nároku na zľavy.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Jana Kirschner & Sima Martaus /Best Of/
picture Jana Kirschner & Sima Martaus /Best Of/
Top