Jitka Zelenková – sametový hlas

Jitka Zelenková – sametový hlas

Dátum: 17. októbra 2019
Miesto: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

Štvrtok
17
Okt 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Jitka Zelenková – sametový hlas

Popis podujatia

Dátum/Date: 17.10.2019 o 20:00 h.
Miesto konania/Place of event: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom

Vo svojom srdci a hlase má takú dávku citu, že je nezameniteľná a jedinečná. 14 rokov spievala ako vokalistka, ale tiež ako sólistka s Karlom Gottom a spolupracovala s orchestrom Ladislava Štaidla. Dnes už je síce na sólovej dráhe, ale naďalej úzko spolupracuje s Karlom Gottom, s ktorým vystupuje na skoro všetkých jeho koncertoch ako hosť.
Vydala množstvo LP platní ako aj CD nosičov a úspechy dosiahla aj na zahraničných festivaloch. Taktiež účinkuje dodnes s Big Bandom Felixa Slováčka, s ktorým nahrala aj swingovú platňu - Jen pár večerú. S týmto programom potom robila swingové turné po Španielsku.V súčasnej dobe Jitka Zelenková oslavuje významné výročie - 50 rokov na scéne a pri tejto príležitosti si nadelila nový CD album "Intimity" a práve na tento album naväzuje jej 50 Tour recitál "Intimity", buď s veľkým orchestrom alebo pre menšie sály či kluby ju doprevádzajú na kontrabas - František Rába (stály a dlhoročný člen orchestra Karla G.,
dodnes s ním koncertuje). Na klavír hrá Lev Rybalkin.
Nový album "Intimity" je jej 18-tym v poradí a sú na ňom zaradené predovšetkým americké štandardy - je to hudba, ktorú miluje a spieva celý život. Samozrejme vo svojom recitály nezabúda ani na svoje staršie hity, ktorých je za tých 50 rokov dostatočne - Zázemí, Bez lásky láska není, Máme si ci říct a mnohé iné známe tituly.
K 50 výročiu svojej kariéry obdržala od firmy Supraphon multiplatinovú platňu. Sú hviezdy, ktoré nehasnú a tak Jitka Z. oslavuje 50 rokov na scéne. Lebo spolupráca s Karlom G. jej nastavila tú najvyššiu latku.
Muzika je jej život, robí to, čo ju baví a napĺňa a o čom je na 100 % presvedčená a tým teda presviedča aj ľudí.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top