Juraj Griglák trio feat. Poogie Bell a E. Vizváry

Juraj Griglák trio feat. Poogie Bell a E. Vizváry

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 28.04.2018 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom  

Juraj Griglák patrí k najvyhľadávanejším basgitaristom na Slovensku. Okrem elektrickej basgitary Juraj hráva aj na kontrabas-jazz, a ako člen orchestra Slovenskej filharmónie aj vážnu hudbu. Nahral okolo 90 albumov, z toho tri vlastné sólové CD. Bass Friends (2000), Time to Fly (2014) a Juraj Griglak & Company feat. Bobby Sparks, Poogie Bell, Chris Hemingway. (2017)

Poogie Bell je nefalšovaný funk master, jeden z najlepších súčasných bubeníkov a štúdiových hráčov bez ohľadu na žánre. Na svojom konte má spoluprácu s menami ako Stanley Clark, David Bowie, Erykah Badu, All Jarreau, David Sanborn, John Scofield, Victor Wooten a Chaka Khan. Objavil sa na viac než desiatich albumoch Marcusa Millera a na turné s ním strávil podstatnú väčšinu kariéry.

Eugen Vizváry patrí k najvyhľadávanejším klaviristom v Slovenskej a Českej Republike. Jeho hudobná činnosť spočíva v práci v hudobných štúdiach, komponovaním, aranžovaním, pôsobí ako producent a doprevádza popredných Slovenských a Českých umelcov. Spolupracoval s hudobníkmi ako Oskar Rózsa, Martin Valihora, AnitaSoul, Michal Bugala, Marcel Palonder,Vivian Sessoms,Kim Davis a mnohí iní…

Vstupné/Entry: 12,00 EUR 
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Potrebná rezervácia stola na telefónnom čísle 0902 608 912 alebo na maili info@bluenote.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top